Astroloji

 

 

 
Akrep (05.12.2020)
Kariyer hedeflerinize duygusal yaklaşımlar gösteriyor olabilirsiniz. İlk tercihiniz topluma yansıttığınız etkileşim olmamalıdır. Hedeflerinize emin adımlarla yürürken yolunuza taşları siz koymamalısınız. Yarışınız her zaman kendinizle olmalıdır. 
 
Aslan (05.12.2020)
İkili ilişkilerinizde güç savaşı içerisinde olabilirsiniz. Kendinizi üstün görmeye çalıştıkça yalnızlaştığınızı fark etmelisiniz. Hayatınızda sadece kendinizle yarışmalısınız. İnsanlar sizi zorluyor gibi gelebilir ama unutmayın her insan bize aynadır.
 
Balık (05.12.2020)
Sorumluluklar veya aileniz ile ilgili bazı konularda eliniz kolunuz bağlı hissediyorsunuz. Bu tür durumlarda kendinize vicdan azabı çektirmeyin. Sizler elinizden ne gelirse yapabilen ve son derece fedakar kişilersiniz. Şu an sadece dünya koşulları farklı ilerliyor ve elinizden ancak bu kadarı geliyor.
 
Başak (05.12.2020)
Kendinizi gizlemeniz sakladığınız bir şeylerin olduğunun izlenimini verebilir. Duygularınızı herkese açamıyor olabilirsiniz. Sade kişiliğinizi yansıtan davranışlarda bulunursanız yanlış anlaşılmaların önüne geçebilirsiniz. 
 
Boğa (05.12.2020)
Aile yaşamınızda beklentinizin yüksek olabileceği bir gün içerisindesiniz. Onaylanmak ve takdir edilme ihtiyacınız motivasyonunuzu düşürüyor olabilir. Kimsenin onayına ihtiyacınızın olmadığını kabullenir ve benimserseniz sizleri kimse manipüle edemez. Bazı konularda değişmek zorunda olduğunuzu hatırlamak sizi bunaltmasın.
 
İkizler (05.12.2020)
Yakın çevreniz ile iletişiminizin güçlü olduğu bir gün içerisindesiniz. Duygularınızı ifade ederken sevginizi oldukça rahat hissettirebileceksiniz. Özgürlük alanınıza müdahale ettirmemeniz çok önemli olacaktır. Sizler de bazı durumlar karşısında gereğinden fazla eleştirilerde bulunmayın.
 
Koç (05.12.2020)
Aşka duyduğunuz özlem içinizde pekişebilir. Bugün özel ilişkilerde kendinizi hırpalamak yerine yaratıcılığınızı kendinize sunun. Kendinizi kötü hissetmemeniz için neşenizi korumalısınız. Her ne kadar evde zaman geçirmek zorunda kalsanız da bugün özenli bir görünüşle kişisel bakımlarınızı ihmal etmeyin.
 
Kova (05.12.2020)
 
Oğlak (05.12.2020)
Bugün ilişkilerinizde kendinizi daha duygusal ya da herhangi biri tarafından manipüle edilmiş hissedebilirsiniz. Yalnızlık bir çözüm değil. Mümkün oldukça konuşmayı ve gerçekten ihtiyacınız olan insanlarla olmayı seçmelisiniz. Günün tartışmalı düşüncesi içinde kaybolmak yerine sonucu bildiğiniz yolu denemelisiniz.  
 
Terazi (05.12.2020)
Aileniz ile duygusal gerilimler yaşamamaya özen gösterin. Bazı konular da yaptığınız inatlaşma ileriye taşınarak kırıcı boyutlara ulaşıyor olabilir. Siyah ya da beyaz olmak yerine bazen gri rengi tercih etmelisiniz. Bu sizin için bugün zor olmayacaktır.
 
Yay (05.12.2020)
Karakteriniz bazı olaylara tahammül etmekte zorlanıyor olabilir. Sizler için etik kavramlar oldukça önemli olsa da çevrenizdeki kişiler dikkate almamaktadır. Yanlı bir duruş sergilemektense yalnız kalmayı tercih etmeniz sizlerin asil duruşunuzun bir göstergesi olacaktır. 
 
Yengeç (05.12.2020)
İkili ilişkilerinizde yanılma payınızın yüksek olabileceği bir gün içerisindesiniz. Çevrenizde konuşma yaparken kişilerin dost mu düşman mı olduğuna karar vermelisiniz. Sizin gördükleriniz bir hayali yansımadan ibaret olabilir. 

 

 

 

Haber Yazılımı