Haber Detayı
22 Ocak 2019 - Salı 12:00 Bu haber 4122 kez okundu
 
1 AYDA 10 KİLO VERMEK VE AĞRILARINIZDAN KURTULMAK İSTER MİSİNİZ?
Diyetisyen Hüseyin Karaman, Beslenme Danışmanlık ve Terapi Merkezi’miz bünyesindeki 2 diyetisyen ve 1 fizyoterapist ile Batman halkına Pınarbaşı Mahallesi Kaya Plaza Kat:4 No: 18 World Mar yanında hizmet veriyor.
SAĞLIK Haberi
1 AYDA 10 KİLO VERMEK VE AĞRILARINIZDAN KURTULMAK İSTER MİSİNİZ?

 

BESLENME

Diyetisyen Hüseyin Karaman ve Diyetisyen Dilan Tunç eşliğinde beslenme danışmalığı yapıyor.  Beslenme Danışmanlık ve Terapi Merkezi, başta sağlıklı beslenme, kilo alma, kilo verme, sporcu beslenmesi, gebe ve emzikli beslenmesi, çocuklarda beslenme, yaşlılarda beslenme, işçi beslenmesi ve kurum beslenmesi olmak üzere bireye özgü beslenme programları oluşturuyor. Beslenme Danışmanlık ve Terapi Merkezi ayrıca günümüzde görülme sıklığı oldukça artmış olan diyabet, böbrek hastalıkları, karaciğer hastalıkları, sindirim sistemi hastalıkları, kemik eklem hastalıkları, kardiyovasküler hastalıklar ve kanser gibi birçok sağlık probleminde hastalığa özgü beslenme danışmanlık hizmeti veriyor.

FİZYOTERAPİ

Fizyoterapist Tuba Ayaz eşliğinde; günümüzde modern yaşam ile birlikte artan fiziksel in aktivite sonucu bel ve boyun fıtığı, boyun düzleşmesi, omurga problemleri ve daha birçok kas, iskelet ve duruş bozuklukları ortaya çıkmakta yaşam boyu bir çok sorunu beraberinde getirmekte, tüm bunların ve daha fazlasının önüne geçmek var olan sorunlar ile mücadele etmek ağrılarınızı azaltmak için profesyonel terapi hizmeti veriliyor. Diyetisyenler ücretsiz ön görüşme ve vücut analizi için merkeze başvurulması gerektiğini belirtti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 1, AYDA, 10, KİLO, VERMEK, VE, AĞRILARINIZDAN, KURTULMAK, İSTER, MİSİNİZ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı