Haber Detayı
19 Mayıs 2020 - Salı 16:29 Bu haber 812 kez okundu
 
ASKON’DAN DAR GELİRLİ AİLELERE GIDA PAKETİ
ASKON’DAN DAR GELİRLİ AİLELERE GIDA PAKETİ
- Haberi
ASKON’DAN DAR GELİRLİ AİLELERE GIDA PAKETİ

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON), her yıl geleneksel hale getirdiği yardımlarını bu yılda sürdürdü. Batman’da titiz bir çalışmayla tespit edilen dar gelirli ve muhtaç ailelere Ramazan gıda paketi yardımı yaptı. 

ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

ASKON Batman Şube Başkanı M. Selman Nasıroğlu, “Koronavirüs sebebiyle insanlık madden ve manen zor günler geçiriyor. ‘Her zorlukla beraber bir kolaylık vardır’ şiarıyla hareket ettiğimiz şu günlerde dar gelirli ve muhtaç ailelere bir nebze olsun destek olmak için ASKON Batman Şubesi olarak var gücümüz ile çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Rahmetine sığındığımız; içerisinde bin aydan daha hayırlı bir geceyi taşıyan mübarek Ramazan ayında, her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız vardır” dedi.

YARDIMLAR ADRESE TESLİM EDİLDİ

Tespit ettikleri ihtiyaç sahibi ailelerin adreslere gıda paketlerini teslim ettiklerini belirten Nasıroğlu, “Dar gelirli ve muhtaç ailelere Ramazan gıda yardım kolilerini ulaştırdık. Gelenekselleştirilen Ramazan gıda paketi yardımında bu yıl da ihtiyaç sahibi ailelerin adreslerine götürdük. Yardımları oluşturduğumuz ekiplerimizle birlikte dağıttık. Önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda Ramazan gıda paketlerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmayı bir görev bildik. Bu duygu ve düşüncelerle üyelerimizin ve halkımızın, Ramazan Bayramını en kalb-i duygularla kutlayarak Sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlar geçirmesini dilerim” ifadesini kullandı.

Kaynak: (batman-haber) - batman olay gazetesi Editör: Batman Haber
Etiketler: ASKON’DAN, DAR, GELİRLİ, AİLELERE, GIDA, PAKETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı