Haber Detayı
02 Kasım 2017 - Perşembe 09:00 Bu haber 1846 kez okundu
 
ASKON’dan Güneştekin’e ziyaret
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Batman Şubesi, M. Selman Nasıroğlu başkanlığında Ak Parti Batman İl Başkanlığına atanan Murat Güneştekin’e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Ziyarete; ASKON Batman Şube başkanı M.Selman Nasıroğlu, göreve yeni atanan Murat Güneştekin'e başarılar diledi.
SİYASET Haberi
ASKON’dan Güneştekin’e ziyaret

 

Nasıroğlu, ziyarette yaptığı konuşmada “ASKON olarak yaşadığımız kentte ve ülkemize hükümetin yapılacağı tüm girişimlerin yanındayız. Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor, hepimizin birbirimize kenetlenmesi gerekir. Bu anlamda ASKON olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Hükümetimizin atacağı her adımın yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Murat Bey’e de yeni görevinde başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

“BERABER YORULMADAN ÇALIŞACAĞIZ”

İl Başkanı Murat Güneştekin de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Hizmet etmekten ve çalışmaktan asla yorulmayacaklarını ifade eden Güneştekin, “Bugüne kadar nasıl özverili çalıştıysak, bundan sonra da milletimizin, Batmanlıların taleplerini ve menfaatlerini dikkate alarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Çalışmaktan yorulmayacağız. AK Parti Batman il teşkilatı olarak; alt kademeden en üst kademeye kadar tüm birimlerimizle, milletvekillerimiz ve belediye meclis üyelerimizle el ele verip hep birlikte partimizi, yaşadığımız kenti ve ülkemizi özveri ve inançla daha yukarılar taşımak arzusundayız. Bu inancı içimizde taşıyoruz. Bu vesile ile ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ederim. ASKON'un Batman’a ve ülke ekonomisine katkılarının farkındayız. Önümüzdeki dönemde tüm STK'larla işbirliği içerisinde olmak arzusundayız" şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ASKON’dan, Güneştekin’e, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı