Haber Detayı
28 Ocak 2018 - Pazar 13:17 Bu haber 7241 kez okundu
 
Bahar’ı yanlış iğne mi öldürdü?
Göğüs rahatsızlığı ile hastaneye giden Bahar Yıldırım’a (28) damardan iğne yapıldı. Yarım saat sonra Bahar hastanede düşüp öldü. Aile Bahar’ın yanlış iğne sonucu öldüğünü ve şikayetçi olduklarını söylerken, hastane yönetimi inceleme başlattı.
GÜNDEM Haberi
 Bahar’ı yanlış iğne mi öldürdü?

 

Batman Beşevler’de ikamet eden 2 çocuk annesi Bahar Yıldırım göğüs rahatsızlığı nedeniyle geçtiğimiz Cuma günü Batman Bölge Devlet Hastanesi’ne gitti. Tomografi servisinde MR’si çekilen Yıldırım’a damardan iğne yapıldığı belirtildi. Yarım saat sonra fenalaşan Yıldırım hastanede düşüp hayatını kaybetti. Yıldırım’ın kesin ölüm sebebi Ankara Adli Tıptan gelecek rapor sonucu belli olacak.

AİLE ŞİKAYETTE BULUNDU

Ağabey Kemal Atalay hastanede ihmal olduğunu belirterek şikayette bulunduklarını söyledi.  Kardeşinin evde iken durumunun iyi olduğunu söyleyen Ağabey Atalay: “Kardeşim evdeyken sapa sağlamdı. Hastaneye gitti iğne yapıldı. Tomografi bölümünde iğne yapıldı. İğneden sonra da müdahale edilmedi. Müdahale edilmiş olsaydı şuan kardeşim hayatta olabilirdi. Doktor müdahale etmemiş. Biz gerekli yetkili yerlere şikayetimizi ilettik. Peşini bırakmayacağız. Tahlil yapılmadan damardan nasıl iğne yapılır” dedi.

“KOLLARIMIN ARASINDA ÖLDÜ”

Abla Özgül Atalay’da kardeşi Bahar ile birlikte hastaneye gittiklerini belirterek şunları söyledi: “Beraber gittik, sağlamdı. Doktor Bahar için kanser demiyorum ama kanser olabilir. Madem bunu dedi doktor. neden bu ilacı verdi. Nenden damardan iğne yapıldı. İğne yapıldıktan sonra Bahar abla ben ölüyorum dedi. Bahar yere yığıldı. Kollarımın arasında öldü. Hemen müdahale edilmedi. Biz sağlam hastaneye gittik. Kardeşimin ölüsü çıktı.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Bahar’ı, yanlış, iğne, mi, öldürdü?,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
 Bahar’ı yanlış iğne mi öldürdü?
 Bahar’ı yanlış iğne mi öldürdü?
 Bahar’ı yanlış iğne mi öldürdü?
 Bahar’ı yanlış iğne mi öldürdü?
Yorumlar
Haber Yazılımı