Haber Detayı
15 Ağustos 2019 - Perşembe 18:07 Bu haber 834 kez okundu
 
BAŞKAN GÜR’den 18. YIL MESAJI
18. kuruluş yılını kutlayan AK Parti Batman İl Başkanı Av. A. Akif Gür, bir kutlama mesajı yayınladı.
GÜNDEM Haberi
BAŞKAN GÜR’den 18. YIL MESAJI

AK Parti’nin 18’nci kuruluş  yıldönümü sebebiyle bir kutlama mesajı yayınlayan AK Parti Batman İl Başkanı Av. A. Akif Gür mesajında “Cumhurbaşkanımız ve  Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki "Erdemliler Hareketi" ile 2001 yılında siyaset sahnesinde yerini alan AK Partimiz, çeşitli engellemelere rağmen reformlar ve seçim başarılarıyla dolu 17 yılı geride bırakmıştır.

18 yıldır ülkesine ve milletine hizmet eden, 2001 yılında ülkenin karanlığa büründüğü bir anda erdemliler hareketini başlatarak ‘Yeter söz de karar da milletindir’ diyen başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşlarına şükranlarımızı sunuyoruz.

‘Erdemliler Hareketi’, 14 Ağustos 2001'de "AK Parti" adıyla siyaset sahnesine girerek Halkımızın da desteğiyle son 17 yılda girdiği tüm seçimlerden birinci parti olarak çıkmayı başarmıştır. Girdiği ilk genel seçimde, 3 Kasım 2002'de iktidara gelen AK Parti, "Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak" sloganıyla çıktığı siyaset yolunda, 4 başbakan 2 cumhurbaşkanı çıkaracak kadar güçlü bir siyasi harekettir” dedi.

Kaynak: (batman-haber) - batman olay gazetesi Editör: Batman Haber
Etiketler: batman, haber
Yorumlar
Haber Yazılımı