Haber Detayı
09 Eylül 2019 - Pazartesi 16:49 Bu haber 1729 kez okundu
 
Belediyede son durum masaya yatırıldı
Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Belediye Başkan Yardımcıları ve belediye birim müdürleriyle bir araya gelerek süreç ve çalışma değerlendirmesi yaptı.
GÜNDEM Haberi
Belediyede son durum masaya yatırıldı

 

 

SON DURUM MASAYA YATIRILDI

Belediye meclis salonundaki toplantıda Belediye Başkan Yardımcıları Şehriban Aydın, Mehmet Salih Çetinkaya, Nevzat Nemcik ve Ercan Astan’ın yanı sıra Belediye Meclis üyeleri de hazır bulundu. Batman Belediyesinin kent genelinde yapmış olduğu tüm çalışmaların ele alındığı toplantıda; fen yol, park ve bahçe, alt ve üst yapılar ile saha çalışmalarındaki son durum masaya yatırıldı. Batman gündeminin de değerlendirildiği toplantıda, özellikle aktif olarak çalışmayan personelin durumu ele alınırken, çalışmayan personelin aktif görevlendirilmesi konusunda görüş birliğine varıldı.

50 BİN ADET KAPASİTELİ EKMEK FABRİKASI

Yeşil alanların artırılması konusunda talimat veren Eş Başkanlar Dr. Demir ve Korkmaz, yoksul vatandaşlar için günlük 50 bin adet kapasiteli ekmek fabrikasının kurulmasını da değerlendirdi. Personelin mesai saatlerine riayet etmesi konusunda kesinlikle taviz verilmeyeceğini ifade eden Eş Başkanlar, Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Astan’ın konuyla yakından ilgilendiğini bu konuda müsamaha gösterilmeyeceğine dikkat çekti. 657 Sayılı devlet memurları kanunu hakkında eğitim bilgilerinin de paylaşıldığı toplantı çalışmaların planlı ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi talimatıyla bitirildi.

Kaynak: (batman-haber) - batman olay gazetesi Editör: Batman Haber
Etiketler: batman Belediyede son durum masaya yatırıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı