Haber Detayı
18 Nisan 2019 - Perşembe 12:15 Bu haber 2165 kez okundu
 
Hedeften ‘Sınava Doğru Süreç ve Motivasyon’ semineri
Hedef Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen ‘Sınava Doğru Süreç ve Motivasyon’ konulu seminere öğrenciler tarafından yoğun ilgi gösterildi.
EĞİTİM Haberi
Hedeften ‘Sınava Doğru Süreç ve Motivasyon’ semineri

 

 

Öğrencilere yönelik düzenlenen seminere öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Kültür Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen seminere konuşmacı olarak Uzman Eğitimci Yılmaz Ovayolu katıldı. Öğrencilerin Sınav Stresi ve Motivasyon konuları hakkında detaylı görüş ve tecrübelerini aktaran Ovayolu, sınav süreci boyunca öğrenci motivasyonunun yüksek olması gerektiğini aktardı. Yaklaşık 2 saat konuşma yapan Uzman Eğitimci Ovayolu, öğrencilerle soru-cevap şeklinde sohbet etti.

Hedef Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Cuma Dişikırık, üniversite sınavı yaklaşırken öğrencilerin motive olması gerektiğini belirtti. Yaklaşan üniversite sınavlarında öğrencilerin süreci doğru tamamlaması ve motivasyonlarının yüksek olması için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Dişikırık “Kültür Merkezi Konferans salonunda öğrencilere yönelik düzenlediğimiz bu etkinlikle sınava hazırlanan öğrencilerin süreci doğru yöneteceği ve motivasyonlarının yüksek olacağı kanaatindeyiz. Düzenlediğimiz seminer ile birlikte öğrencilere katkıda bulunmak istedik. Seminere katılan öğrencilere bilgi, birikim ve tecrübelerini aktaran Uzman Eğitimci Yılmaz Ovayolu’na teşekkür eder, öğrencilere başarılar dilerim” dedi. Seminer, Dişikırık’ın konuşmacı Ovayolu’na Petrol Pompası Maketi hediye etmesiyle son buldu.

Kaynak: (batman-haber) - batman olay gazetesi Editör: Batman Haber
Etiketler: Hedeften, ‘Sınava, Doğru, Süreç, ve, Motivasyon’, semineri,
Yorumlar
Haber Yazılımı