Haber Detayı
11 Eylül 2019 - Çarşamba 17:05 Bu haber 3794 kez okundu
 
Hiç görmediği annesini arıyor!
ATV’de yayınlanan ve sunuculuğunu Müge Anlı’nın yaptığı Tatlı Sert programına katılan Batmanlı 25 yaşındaki Pelin Zeybek, hiç görmediği annesi Halise Çiftçi’yi arıyor.
GÜNDEM Haberi
Hiç görmediği annesini arıyor!

 

Henüz iki aylıkken annesi Halise Çiftçi tarafından terkedilen Pelin Zeybek’in hayat hikâyesi filmlere konu olacak türde. 1993 yılında Pelin’in babası Halil Bor, kayıplara karışan Halise Çiftçi ile bir yıllık ilişki yaşadı. Bu ilişkiden 1994 yılında Pelin dünyaya geldi. Anne Halise, Pelin’e bir aylık hamile iken baba Halil Bor bir cinayete kurban gidiyor. Halil Bor’un annesi Meryem Bor oğlunun öldürülmesinden sonra gelini Halise’yi Aydın Kuşadası’na götürüyor. Anne Halise, çocuğunu dünyaya getirdikten 2 ay sonra bilinmeyen nedenlerden dolayı kayıplara karışıyor. Annesi tarafından terkedilen Pelin ise 21 yaşına kadar amcası ve yengesini anne ile babası olarak bildiğini belirtti.

YAYINA DAYISI BAĞLANDI

Ekranlarda yıllar önce kendisinden haber alamadıkları ablalarını gören Pelin Zeybek’in dayısı canlı yayına bağlandı. Ablasının kaçarak evlendiği için ailesi tarafından reddedilmesinden dolayı kendisinden bir türlü haber alamadıklarını söyleyen Pelin’in dayısı, daha sonra ellerinde herhangi bir ipucu olmadığını için ablalarının izini süremediklerini belirtti. Batman’dan yayına bağlanan Pelin’in dayısı, ablalarının bulunmasını istedi.

Kaynak: (batman-haber) - batman olay gazetesi Editör: Batman Haber
Etiketler: batman,haber Hiç görmediği annesini arıyor!
Yorumlar
Haber Yazılımı