Haber Detayı
20 Mayıs 2019 - Pazartesi 13:08 Bu haber 2082 kez okundu
 
KIRAMES alanı her geçen gün gelişiyor
İl Özel İdaresi’nin geçtiğimiz yıl hizmetine sunduğu KIRAMES her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Genel Sekreter Abdulkadir Özer; basketbol sahaları, tenis kortu, çocuk oyun parkları, spor alanları, yürüyüş yolları ve otopark gibi sosyal alanlardan oluşan mesire alanında geçtiğimiz hafta sonu bir dizi inceleme gerçekleştirdi.
YAŞAM Haberi
KIRAMES alanı her geçen gün gelişiyor

 

 

Genel Sekreter Abdulkadir Özer’e İl Gençlik ve Spor Müdürü Halil Eren, Genel Sekreter Yardımcısı M. Emin Bulut, ilgili birim müdürleri ve teknik personel eşlik etti.

Mesire alanı iç yollarının ulaşımda aksamaya mahal vermeyecek şekilde alternatif yollar ile desteklenmesini isteyen Genel Sekreter Özer; devam eden yeni ağaçlandırma çalışmalarının yanı sıra ilave çocuk oyun alanları, kameriyeler ve otopark alanları oluşturulması hususunda ilgili personele talimat verdi.

Vatandaşlarımızın mesire alanından daha etkin ve konforlu şekilde yararlanması hususunda azami hassasiyet gösterilmesini belirten Genel Sekreter Abdulkadir Özer; yaşam alanları, lavabolar ve çöplerin temizliği hususlarında da görevli personelin ayrıca özen göstermesini istedi.

Kaynak: (batman-haber) - batman olay gazetesi Editör: Batman Haber
Etiketler: batmanKIRAMES alanı her geçen gün gelişiyor
Yorumlar
Haber Yazılımı