Haber Detayı
10 Mart 2019 - Pazar 14:13 Bu haber 1807 kez okundu
 
Muhtar adayı Özdal’dan bir ilk daha
Daha önce yaptığı girişimler sonucu Bahçelievler Mahallesinde bulunan metruk binaların yıkılmasında gündeme gelen Bahçelievler Mahallesi muhtar adayı Metin Özdal bu kez de mahallenin çocuklarına yönelik ücretsiz olarak şov düzenledi.
YAŞAM Haberi
Muhtar adayı Özdal’dan bir ilk daha

 

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi Batman’da yaptığı farklı etkinliklerle gündemdeki yerini korumayı başaran Bahçelievler Mahallesi Muhtar Adayı Metin Özdal, bu kez çocuklar için düzenlediği ücretsiz illüzyon gösterisi ile gündeme geldi. Özel bir salonda düzenlenen ücretsiz gösteriyi izlemeye gelen yaklaşık 2 bin çocuk hafta sonunu gönüllerince eğlenerek geçirdi. Amaçlarının çocukları eğlendirmek olduğunu belirten Bahçelievler Mahallesi Muhtar Adayı Metin Özdal, “Amacımız mahallemizi bu tür güzel etkinlilerle tanıtmaktı. Yaklaşık 2 bin çocuğu palyaço ve sihirbazlık gösterileriyle elimizden geldiğince kadar mutlu etmeye çalıştık. Yaptığımız etkinlikte aileler ve çocuklar çok hoş karşıladılar. Etkinliğimize katıldıkları için teşekkür ediyorum. Bu tür etkinliklerimiz seçilsek de seçilmesek de devam edecektir. Mahallemizi en güzel şekilde tanıtmak için sosyal etkinliklerimiz olacaktır. Çocukların mutlu olması bizleri de çok mutlu etti” ifadelerinde bulundu.

31 MART’TA ONU MUHTAR OLARAK GÖRMEK İSTERİZ

Batman Bahçelievler Mahallesi’nde ikamet eden ve illüzyon gösterisini çocukları ile birlikte izlemeye gelen Veysi Arslan, “Çocuklarla hafta sonu çok iyi oldu. Muhtar adayımızın bu girişimi için çok teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz. Çocuklar eğlendi, çocukları sevindirdi. Allah’ta onu sevindirdi. Yapmış olduğu etkinlikten dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah 31 Mart’ta onu muhtar olarak mahallemizde göreceğiz” dedi.

‘ÇOK EĞLENDİK VE MUTLU OLDUK’

İllüzyon gösterisin izlemeye gelen mahalle çocuklarından Rümeysa Arslan, “Güzel bir gösteriydi, çok mutlu olduk ve çok eğlendik. Bu tür etkinliklerin yapılmasını istiyoruz” şeklinde konuştu. Gösteriyi izlemeye gelen Ahmet Berzan Kutlu ise şunları söyledi, “Buraya geldim, eğlendim. İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum, çok mutlu oldum ve çok güzel geçti. Metin Özdal ağabeyi de çok seviyorum.”

Mahalle çocukları için düzenlenen illüzyon gösterisi hakkında konuşan mahalle sakinlerinden Serap Özturan: “Bugünkü etkinlikleri çocuklar için hazırladık. Böyle etkinliklerin her mahallede olmasını çok istiyoruz. Ailelerin çocuklarını eğlendirebilecekleri bir yerlerin olmasını istiyoruz. Her zaman bekliyoruz bu tür etkinlikleri” dedi.

Kaynak: (batman-haber) - batman olay gazetesi Editör: Batman Haber
Etiketler: batman
Yorumlar
Haber Yazılımı