Haber Detayı
10 Haziran 2019 - Pazartesi 15:58 Bu haber 5327 kez okundu
 
OSKAR ET LOKANTASI YENİLENDİ
İşletmeciliğini Rıza Kartal ve Sedat Kartal kardeşlerinin yaptığı Oskar Et Lokantası, misafirlerinin hoş bir vakit geçirebileceği bir mekan haline getirdi.
YAŞAM Haberi
OSKAR ET LOKANTASI YENİLENDİ

 

Farklı konseptiyle daha geniş, rahat ve huzurlu  bir mekan haline gelen Oskar Et Lokantası toplu yemek, tabldot yemeği, paket ve tepsi servisi ve rahat ve nezih bir ortamda geniş salonu ile  “hizmete devam” dedi.

Pazaryeri Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi 2713 no’lu sokakta, yeni Verem Savaş Dispanseri yanındaki mekân “Damak Zevkinin Tadına Oskar’da Varacaksınız” sloganıyla 40 yıldır hizmet vermeyi sürdürüyor. İşletme Sahibi Rıza Kartal, 40 yıldır Batman halkına hizmet vermenin gururunu yaşadıklarını söyledi. Kaliteli hizmet, hijyen ve temizlikten ödün vermeden koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini her zaman ön planda tuttuklarını belirten Kartal “Kalite ve hijyenden asla ödün vermedik. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. Batman halkı da bizi tercih ederek teveccüh gösterdi. Hem cebe hem de damaklara hitap eden misafirlerimiz hoş vakit geçirebileceği bir yer yaptık. Bundan sonra da yeni yerimizde hizmete devam edeceğiz Siparişlerinizi 0488 212 21 20,0532 237 7252 ve 543 713 30 68 no’u telefonlardan sipariş verebilirsiniz” dedi.

Kaynak: (batman-haber) - batman olay gazetesi Editör: Batman Haber
Etiketler: batman OSKAR ET LOKANTASI YENİLENDİ
Yorumlar
Haber Yazılımı