Haber Detayı
09 Ekim 2019 - Çarşamba 13:41 Bu haber 1294 kez okundu
 
Taşımalı eğitim şoförlerine eğitim
Taşımalı eğitim şoförlerine eğitim
GÜNDEM Haberi
Taşımalı eğitim şoförlerine eğitim

 

Kozluk Kaymakamlığı koordinesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığının katılımı ile servis şoförlerimize yönelik hem toplantı hem de eğitim düzenledi.

Toplantıya Kaymakam Osman Bilici, İlçe Emniyet Müdürü Ümit Tazecan, İlç Milli Eğitim Müdürü Ömer Toprak, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Edip Altun, Jandarma Trafik Tim Komutanı J. Asb. Kd. Üçvş Erkan Tekatlı, Taşımalı Eğitim Yüklenici Firma Yetkilileri ve Şoförler katıldı. Kaymakam Bilici çocukların güvenli bir şekilde araçlarda oturarak, emniyet kemeri takarak, gerekli güvenlik önlemleri dahilinde, zamanında okula götürülmeleri ve doğru yere getirilip götürülmeleri konusunda şoförlerimizin hassasiyet göstermelerini rica etti.

‘AYAKTA YOLCU TAŞIMAYIN’

Ayakta yolcu taşıma, emniyet kemeri, haricen yolcu taşımacılığı, şoförler ya da yedek şoförler dışında kesinlikle başkalarının servisleri kullanmamaları gerektiği konuların üzerinde özellikle duran Kaymakam Bilici: “Yeni eğitim ve öğretim yılının hem bizlere hem sizlere hem de çocuklarımıza hayırlı olmasını diliyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Kaynak: (batman-haber) - batman olay gazetesi Editör: Batman Haber
Etiketler: batman, haber Taşımalı eğitim şoförlerine eğitim
Yorumlar
Haber Yazılımı