Haber Detayı
15 Mayıs 2018 - Salı 13:55 Bu haber 2065 kez okundu
 
Batman’ı marka şehir yapmak, için hep beraber çalışacağız
Vali Ahmet Deniz, Batman’ın il oluşunun yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.
GÜNDEM Haberi
Batman’ı marka şehir yapmak, için hep beraber çalışacağız

 Vali Deniz mesajında şunları söyledi: “Bugün modern bir şehir konumuna gelen Batman ilimizin 28’inci Kuruluş yıl dönümünü kutlamanın sevincini yaşamaktayız. Son yıllarda birçok alanda yapılan önemli yatırımlar, verimli toprakları ve üretim potansiyeli sayesinde bugün iddialı bir kent konumuna gelen Batman’ı marka şehir yapmak, en iyi noktalara getirmek için hep beraber çalışacağız.' Batman’ın sosyal, kültürel ve ekonomik olarak kalkınması, İlimizin tarihi zenginliklerinin tanıtımı ve turizm potansiyelini değerlendirilmesi, eğitimdeki başarının daha da üst seviyelere çıkarılmasını sağlamak temel hedefimizdir.

Batman, hızla büyüyüp gelişen organize sanayi bölgesi, havalimanı, bölünmüş yolları, köprülü kavşakları, eğitim alanında yapılan modern okul ve yurtlarıyla, üniversitesiyle bilim ve sanayi kenti olama yolunda ve gelişmiş iller arasında yerini almaya emin adımlarla ilerlemektedir.

 Batman yöneticileri olarak, kentimizin tanıtımı, yatırım yapılan bir şehir olması, ihracat yapması, toplumsal bütünlüğünü koruması, sosyal yapısının güçlenmesi gibi her konuda gayret gösteriyoruz.

 Batman ilimizin 28. kuruluş yıl dönümünü münasebetiyle, ilimizin gelişip kalkınması adına emeği geçen herkese şükranlarımı sunarım.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Batman’ı, marka, şehir, yapmak,, için, hep, beraber, çalışacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı