Haber Detayı
14 Ocak 2021 - Perşembe 13:45 Bu haber 6029 kez okundu
 
BATMANLI GENÇLERİN DİZİSİ 1 MİLYON İZLENMEYİ GEÇTİ!
Batman’da yaşayan ve Deno72 olarak tanınan tiyatro oyuncusu Deniz Özer ve arkadaşlarının çektiği “İşev” (Bu Gece) isimli Kürtçe dizinin 6. Bölümü yayınlanırken ilk yayınlanan bölümü 1 milyon kişi tarafından izlendi.
- Haberi
BATMANLI GENÇLERİN DİZİSİ 1 MİLYON İZLENMEYİ GEÇTİ!

Yönetmenliğini Veysel Seçen’in yaptığı İşev dizisi, kolektif olarak bir araya gelen oyuncu ve sinema ile ilgilenen gençler tarafından Batman’da çekiliyor. Her bölümüzü yüzbinlerce kişi tarafından izlenen dizinin hayran kitlesi her geçen gün artıyor. İlk bölümünde Kürt, kültür geleneklerine göre kız isteme konusunu ele alan dizi, farklı maceralar ile devam ediyor.

YOUTUBE’DA 100.000 ABONEYİ GEÇTİ

Dizinin yayınlandığı Denoozer72 Youtube kanalı geçtiğimiz hafta 100 bin abone sayısını aşarak en çok abone sayısına ulaşan Kürtçe Youtube kanalı oldu. Diziyi kendi kısıtlı imkanları ile çektiklerini belirten Deniz Özer, izleyicilerden çok sayıda olumlu mesajlar aldıklarını dizinin çekimlerinin daha iyi şartlar altında çekilmesi için destek aradıklarını belirtti. Dizi her C.tesi günü saat 17:00’da Denoozer72 Youtube Kanalında yayınlanmaya devam ediyor.

Kaynak: (batman-haber) - batman olay gazetesi Editör: Batman Haber
Etiketler: BATMANLI, GENÇLERİN, DİZİSİ, 1, MİLYON, İZLENMEYİ, GEÇTİ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı