Haber Detayı
27 Eylül 2021 - Pazartesi 13:17
 
Batmanlı ünlü oyuncu Ahmet Özdaş röportaj
Son Günlerde Yıldızı Parlayan Türkiye'nin yeni yüzü dizi ve sinema Oyuncusu Batmanlı Ahmet Özdaş ile keyifli bir röportaj yaptık.
GÜNDEM Haberi
Batmanlı ünlü oyuncu Ahmet Özdaş röportaj

Kendim kaleme aldığım senaryosunu yazdığım başrolünü oynayacağım sinema filmimin gururunu yaşıyorum diyen Özdaş hedefinin 2022 yılında beyaz perdeye bir sinema filmi ve televizyona bir dizi sokmak olduğunu vurguladı.  

1-Öncelikle sizi biraz daha detaylı tanıyabilir miyiz? Kimdir Ahmet Özdaş ?

16 Nisan 1984 yılında 12 çocuklu Bir Ailenin 9. Çocuğu olarak Batmanın Beşiri ilçesinde dünyaya geldim. Ailemin kararı ile 11 yaşımdayken İstanbul’a geldik. Meğer geldikten sonra bizi zor bir hayat bekliyormuş. Genç yaşımda iş hayatına atıldım Çocukluğumdan beri bu sektörü istiyordum.

Bir söz vardır ‘sevdiğiniz işi yaparsanız ömür boyu çalışmazsınız’ diye. Kesinlikle doğru. Ben sevdiğim bir işi yapıyorum.

2- Hem Genç iş Adamısınız hem de Oyunculuk deneyimleriniz var. Oyunculuğa olan ilginiz nasıl başladı? Sizi bu yola sokan neydi?

Çocuktum. Sinemaya Çok ilgim vardı Dikkatimi en çok bu çekti bu yüzden buradayım. Ne hayal ederseniz bu sektörde gerçekleştirebiliyorsunuz. Hayalinizi insanlara izletebiliyorsunuz, yoruma açabiliyorsunuz. Kılık kıyafete, saç sakala karışan yok. Oyunculuk karakterler barındırdığı için ve hayal gücüme sınır koymadığı için dikkatimi çekti.

Bu yüzden bu sektördeyim. Oyunculuk vazgeçilmezim bunu da gerçekleştirdim ileride birçok proje de bulunmak en büyük hayalim Her Oynadığım ve Oynayacağım proje benim için ayrı ayrı gurur verici

3-Türkiye’nin genç yeni yüzüsünüz

Yeni genç oyunculara tavsiyeniz nedir?

Ben her şeyin başı eğitim diyorum başarılarımın gelecekte yapacağım başarıların teminatı olarak sürekli oyunculuk eğitimi alıyorum.

Yeni genç oyuncu arkadaşlara kesinlikle eğitim alsınlar doğru yoldan asla vazgeçmesinler ve kırmızı çizgilerini oluştururlarsa mutlaka başarıya ulaşırlar.. Çünkü onlar sayesinde gelecek nesiller onları örnek alacaktır. Ancak bu şekilde başarıya ulaşabilirler.

4- Birçok projeye imza attınız. Nasıl doğdu bu proje hikayeleri? Şu an geldiğiniz noktayı nasıl tanımlıyorsunuz?

Evet, bir çok projeye imza attım ama daha gidecek çok yolum var. Yüz basamaklı bir merdiven düşünelim ve ben henüz ilk basamaklardayım. Daha yürüyecek çok yolum var. Vazgeçmeden ilerlemek istiyorum. Evet, zaman bizim için önemli ama kazandığım zaman keşke dememek için azimle hırsla çalışıyorum. Bunları başarırken Türkiye’nin sayılı oyuncular arasında olmak en büyük hayalim ve bu beni mutlu ediyor.

 

5-Önümüzdeki dönemde planlarınız ve projeleriniz nelerdir?

2020 benim için sadece planlama yılı olarak geçti. 2021-2022 yılında amacım beyaz perdeye bir sinema filmi, televizyona bir dizi sokmak olacaktır. Sözleşmesine imza attığım projeler var sonrasında da görüştüğümüz bazı projeler var.

6- Bu keyifli röportaj için teşekkür ederim. Son olarak eklemek istediğiniz bir şey var mı?

Ben teşekkür ederim.

Halkımızın sinemaya duyarlı olmasını diler herkese sağlık ve mutluluk diliyorum. Önemli olan sağlıklı olmak herkese sevgiler.

OYNADIĞI PROJELER: Çukur Dizi

Cumali Ceber666 Sinema Filmi

Kaynak: (batman-haber) - batman olay gazetesi Editör: Batman Haber
Etiketler: Batmanlı, ünlü, oyuncu, Ahmet, Özdaş, röportaj,
Yorumlar
Haber Yazılımı