Haber Detayı
06 Mart 2019 - Çarşamba 13:05 Bu haber 2393 kez okundu
 
Belediyenin sportif faaliyetlerinin tanıtımı yapıldı
1955 Batman Belediyesi Spor Kulübü bünyesinde gerçekleştirilen sportif faaliyetler, TP Kristal Park’ta düzenlenen akşam yemeğiyle tanıtıldı.
SPOR Haberi
Belediyenin sportif faaliyetlerinin tanıtımı yapıldı

Tanıtım programı gecesinde, sportif faaliyetlerle ilgili genel bilgilerin sunumu yapılırken Batman Belediyesi Spor Kompleksinde 26 branşta eğitim gören ve kimi branşlarda Türkiye, Balkan, Avrupa ve Dünya Şampiyonlukları elde eden sporcuların tanıtımı da yapıldı.

Programa Vali Hulusi Şahin, AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, AK Parti Batman İl Başkanı Akif Gür, 1955 Batman Belediyesi Spor Kulübü Başkanı aynı zamanda Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. H. Murat Şahin, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, iş adamları, bazı STK temsilcileri, antrenörler ve sporcular katıldı.

Gecede konuşan Başkan Vekili Aksoy, bölge insanının kadirşinas insan olduğunu, Batmanlı çocukların ise zeki, çalışkan ve fedakâr çocuklar olduğunu söylerken, Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. H. Murat Şahin ise, belediyenin sportif faaliyetlerini anlatarak,  Türkiye, Balkan, Avrupa ve Dünya Şampiyonlukları elde ettiklerini ve bununla da gurur duyduklarını açıkladı.

Başkan Vekili Aksoy, göreve geldikleri günden bugüne kadar 8 binin üzerinde lisanslı, genel toplamda 20 binin üzerinde de çocuk ve vatandaşın Batman Belediyesinin Sporsal faaliyetlerinden yararlandığının altını çizerken şöyle devam etti:  “2016'nın eylül ayından bugüne kadar Batmanlı gençler spor dallarında büyük başarılar elde etti. Bu başarı iyi çalışma, iyi organize olma, iyi niyet ve hizmet odaklı çalışma sonucunda olmuştur. Batmanlı çocuklar Avrupa'da, ülkemizi büyük başarılarla temsil etmeye devam edeceklerine ve bunu hak ettiklerine inanıyorum” dedi.

Kaynak: (batman-haber) - batman olay gazetesi Editör:
Etiketler: Belediyenin, sportif, faaliyetlerinin, tanıtımı, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı