Haber Detayı
01 Kasım 2019 - Cuma 13:31
 
Crovu.com ile Sosyal Medya Fenomeni Olun
Sosyal medya hesaplarını büyütmek ve daha geniş kitlelere ulaşmak isteyen insanlar, kendilerine kaliteli ve doğru hizmet verecek, sosyal medya beğenisi, izlenmesi ve takibi satan siteler ararlar.
TEKNOLOJİ Haberi
Crovu.com ile Sosyal Medya Fenomeni Olun

Sosyal medya hesaplarını büyütmek ve daha geniş kitlelere ulaşmak isteyen insanlar, kendilerine kaliteli ve doğru hizmet verecek, sosyal medya beğenisi, izlenmesi ve takibi satan siteler ararlar. Bu hizmetlerin en kaliteli ve düzgün şekilde verildiği sitelerden birisi olan Crovu müşterileri tarafından oldukça sevilmektedir. Geliştirdikleri her bütçeye uygun stratejileri sayesinde insanlar çok cüzi miktarlara da takipçi ve beğeni sahibi olabilmektedir. Hizmetlerinin kalitesi ve güvenilirliği sayesinde günümüzde en bilinen sosyal medya etkileşim artıcı site olmuştur.

Twitter Beğeni, Takipçi ve Retweet Hizmeti

Twitter platformu insanların fikirleri bazen ciddi bazen esprili şekilde yazdıkları yerlerdir. Bu platformda daha çok tanınmak ve takipçisini artırmak isteyen müşterileri, Crovu sitesini ziyaret etmelidir. Her cebe ve isteğe uygun kaliteli paketlere sahip olan siteden, kendi isteğiniz doğrultusunda hizmetleri satın alabilirsiniz. Gerçek zamanlı beğeni, takipçi ve retweet hizmeti veren site, kaliteli hizmetleriyle göz önüne çıkmaktadır.

Bir Twitter hesabının ne kadar çok takip edeni olursa, o kadar beğenisi ve retweeti de olmaktadır. Hal böyle olunca insanlar farklı yollardan da takipçi kazanmak istemektedir fakat Twitter gerçek olmayan takipçileri fark edebildiği için diğer yollar hesabın durumunu tehlikeye atabilir. Bu yüzden Crovu sitesini tercih ederek, Twitter hesabınızı tehlikeye atmadan büyütün.

Facebook Sayfalarına ve Gönderilerine Beğeni

Facebook beğenme ve paylaşma hizmetini insanlara sunmaktadır. Kişiler bir sayfanın beğendikleri gönderisini kendi sayfalarında paylaşarak aslında o sayfanın reklamını da yapmış olurlar. Crovu sitesi sizlerin bu sayfalarının takipçi sayısını artırmak için birbirinden farklı ve uygun fiyatta paket geliştirmiştir. İnternet sayfalarınızın ya da hesaplarınızın şifresini istemeden, sadece link yoluyla sizlere gönderdikleri takipçilerle iyi yerlere gelebilirsiniz. Bireysel hesaplarınız için de takipçi ve beğeni satın alarak, Facebook dünyasında tanınan bir yüz olabilirsiniz.

Instagram Beğenisi, İzlenmesi ve Takibi

Instagram, şüphesiz herkesin en sık kullanmayı tercih ettiği platformların başında gelmektedir. Müşterilerine İnstagram için de hizmetler sunan Crovu oldukça başarılı sonuçlar elde etmektedir. 100 ile 25.000 arasında değişen takipçi, beğeni ve izlenme sayısını satın alarak dilediğiniz fotoğraf ya da videonuz arasında pay edebilirsiniz.

Böylelikle bütün gönderileriniz eşit oranda beğenilir ve hesabınızın kapatılma riski ortadan kalkar. İnsanların yaptığı en büyük yanlışlardan birisi, İnstagram hesaplarının şifrelerini vererek sayfalarına takipçi toplama sitelerine üye olmaktır.

Son derece yanlış ve sakıncalı olan bu durumu engelleyen Crovu.com sayesinde, kendinizi ve hesabınızı güvende tutarak, sadece linkle beğenilerinizi ve takiplerinizi artırabilirsiniz.

Youtube Abonesi ve Gerçek Zamanlı İzlenme

Youtube platformunda insanlar oldukça iyi paralar kazanabilmektedir. Bunun ilk adımı kendinizi tanıtmak, hesabınızın varlığını insanlara duyurmaktır. Yeterince büyümemiş kanallarda, para kazanma özelliği askıda kalmaktadır. Bu duruma el atan crovu.com sitesi sayesinde videolarınız gerçek izleyiciler tarafından izlenecek ve gerçek takipçiler tarafından abonelikler oluşturulacaktır.

İnsanların her zaman memnun kalmasını ve isteklerine ulaşmasını sağlayan site, bir ay boyunca takviye yaparak hesaplarınızın belirlenen abone sayısında kalmasını sağlar. Abone sayınız ve izlenme sayınız arttıkça ana sayfada çıkarsınız ve gerçek takipçi kitlenize çok daha kolay ulaşarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Şifresiz Güvenli Hizmet

Verdikleri hizmetlerde kimseyi takip etme ve beğenme zorunluluğunuz yoktur. Verdiğiniz ücret karşılığında beğendiğiniz paketi sizlere tanımlayan Crovu sayesinde, link üzerinden takipçi ve beğeni akışı gerçekleşir. Tamamen şifresiz olan işlemleri sayesinde site müşterilerinin güvenini kazanmaktadır. Ürettikleri bu yöntemin yanında hem Türk hem yabancı takipçi ve beğeni sunmaları da Crovu.com sitesinin tercih edilmesini artırmıştır. Her iki kanattan da gelen etkileşimler sayesinde sosyal medya hesaplarınızı büyüterek ürün tanıtımı yapabilir ve gelir elde edebilirsiniz. İnternetteki tüm sosyal medya hesaplarınız için uygun fiyatlı paketler sitede mevcuttur.

Takviye Takipçi ve Beğeni

Site içinde satın aldığınız herhangi bir hizmet sonrasındaki süreçte site tarafından hesaplarınız kontrol edilmektedir. Sizlerin belirlediğiniz beğeniler ve izlenmeler hesabınıza geldikten sonra takipçi sayınızda herhangi bir düşme yaşandığında, sistem sizlere takipçi göndermektedir. Sistemin fark edemediği durumlarda da siteyle irtibat kurmanız son derece önemlidir. Crovu.com’dan alacağınız hemen hemen her hizmet içinde 30 gün boyunca, takipçi takviyesi yapılmaktadır. Böylelikle, verilen hizmetin en iyi şekilde sizlere ulaşması planlanır.

Canlı Destekle Yardım

Takviye destek olarak gelmeyen takipçi ve beğenileri dilediğiniz zaman canlı desteğe bildirebilirsiniz. Yapılan kontroller sonrasında sizlere en uygun şekilde geri dönüş yapacak olan çalışanlar, müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Ürettikleri çözümler ve yardımcı oldukları konular arasında ödeme işlemleri de vardır. Site içinden beğendiğiniz hizmeti satın almanız sonrasında da ödeme yapmanız gerekir. Ödeme işlemleri gerçekleştikten sonra siteye siparişiniz ulaşır ve en geç 45 dakika ile bir saat içinde veri akışı hesaplarınıza doğru başlar.

Ödeme Yöntemleri

Taksitli ödeme seçenekleri de sunan siteden satın alacağınız hizmetlerde dilerseniz tek çekim de yapabilirsiniz. Kullanıcı adınız, cep telefonunuz ve mail adresinizi girerek kayıt olacağınız site aracılığıyla ödemelerinizi gerçekleştirmeniz gerekir. Kartla ödeme de kabul eden siteden, şimdiye kadar hizmet alıp da memnun kalmayan müşteri olmamıştır. Takviye paketleri ve otuz gün boyunca yardım ve destek vermeleri, tüm müşterileri tarafından oldukça beğenilmektedir. Verdikleri hizmetler sayesinde keşfet sayfasına çıkma oranınız artacak ve daha çok insan tarafından görülebileceksiniz.

Kaynak: (batman-haber) - batman olay gazetesi Editör: Batman Haber
Etiketler: Crovu.com, ile, Sosyal, Medya, Fenomeni, Olun,
Yorumlar
Haber Yazılımı