Haber Detayı
11 Haziran 2019 - Salı 20:49 Bu haber 2560 kez okundu
 
DOĞUP BÜYÜDÜĞÜ MAHALLEDE KLİP ÇEKTİ
Batman’ın tanınan ses sanatçılarından Musa Gezer, ‘Buk Ani lez u bez’ isimli klibini doğup büyüdüğü 19 Mayıs Mahallesinde çekti.
YAŞAM Haberi
DOĞUP BÜYÜDÜĞÜ MAHALLEDE KLİP ÇEKTİ

 

 Sosyal medyada 100 bine yakın takipçisi ve seveni bulunan sanatçı Musa Gezer, son klibiyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.  Doğup Büyüdüğü 19 Mayıs Mahallesi başta olmak üzere İluh, Yeşiltepe, Kısmet, Huzur ve Çay mahallelerinde klibini çeken Gezer büyük ilgi gördü.

“HAYALİMİ GERÇEKLEŞTİRDİM”

“En büyük hayalim doğup büyüdüğüm sokaklarda klip çekmekti. Bu hayalimi gerçekleştirdiğim için çok mutluyum” diyen Sanatçı Musa Gezer; “Klibimi profesyonel ve doğal ortamda çektim.  ‘Buk Ani lez u bez’  klibimde günümüzdeki gelin ve kaynana arasında geçen olayları anlatıp, şarkıyla canlandırdım.  Şuan 100 bin kitleye sahip olmamı sağlayan en büyük etkenlerden Batman’ı ve doğup büyüdüğüm sokaklarımızı unutmadım.  İnsanlar doğduğu ve yaşadığı bölgeyi hiçbir zaman unutmamalı. 19 Mayıs ve Batman için büyük projelerim olacak. Özellikle klibimde bizleri yalnız bırakmayan mahalle sakinlerine ve geleceğimizin teminatı çocuklara çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Kaynak: (batman-haber) - batman olay gazetesi Editör: Batman Haber
Etiketler: DOĞUP, BÜYÜDÜĞÜ, MAHALLEDE, KLİP, ÇEKTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı