Haber Detayı
05 Şubat 2018 - Pazartesi 15:53 Bu haber 1755 kez okundu
 
“EĞİTİMDE HEDEFİMİZ EN İYİ OLMAK”
Batman Özel Fen Bilimleri Okulları Müdüresi Kübra Karatay Can, amaçlarının eğitimde en iyi olmak olduğunu söyledi.
EĞİTİM Haberi
 “EĞİTİMDE HEDEFİMİZ EN İYİ OLMAK”

 

Karatay, 2017-2018 eğitim öğretim yılının 2. yarısında bütün öğrenci ve öğretmenlere başarı dileklerinde bulunarak, okul olarak eğitim öğretim için ellerinden gelen gayreti göstermeye çalıştıklarını anlattı.

Başarılı bir eğitimci kadrosuna sahip olduklarını anlatan Karatay, "Öğretmenlerimizin donanımlı olması öğrencilerimizin başarılı olması demektir. Okulumuz kentte en kaliteli eğitimi veriyor. Özel Fen Bilimleri Okulları Batman'da bir marka haline geldi. Eğitimde hedefimiz en iyi olmaktır. Okulumuzun fiziki yapısı her şeyi ile dört dörtlüktür. Yemekhane, kantin, spor salonumuz,yüzme havuzu  gibi birçok yerimiz mevcut" dedi.

"SOSYAL AKTİVİTELERE DE ÖNEM VERİYORUZ"

Okul olarak eğitim öğretimin yanı sıra sosyal aktivitelere de önem verdiklerini ifade eden Karatay, "Okulumuz her alanda başarılı çalışmalar yapıyor. El sanatları, sportif faaliyetler gibi çalışmalarımız var. Öğrencilerimiz bir çok spor dalında yarışarak derece elde etti. Bu başarılar bizi oldukça mutlu ediyor. Tabi bu başarılar yetmez en iyi olmak için çalışıyoruz." diye konuştu.

"BAŞARI EKİP İŞİDİR"

Elde ettikleri başarıları ekip olarak elde ettiklerini belirten Karatay, "Hedefimiz ne olursa olsun, amacımız öğrencilerimizin başarısıdır. Biz ekip olarak bunun için çalışıyoruz. Amacımız başarılı bireyler yetiştirmektir. Bunu başardığımıza inanıyoruz. Öğrencilerimizin hepsi birbirinden başarılı. Bir eğitimciyi, talebesinin başarısı mutlu eder. Bundan dolayı mutluyuz." ifadelerini kullandı

Kaynak: Editör:
Etiketler: , “EĞİTİMDE, HEDEFİMİZ, EN, İYİ, OLMAK”,
Yorumlar
Haber Yazılımı