Haber Detayı
15 Şubat 2018 - Perşembe 15:20 Bu haber 3979 kez okundu
 
FEN BİLİMLERİ’NİN MİNİKLERİ 100. GÜNLERİNİ COŞKUYLA KUTLADI
Özel Batman Fen Bilimleri Koleji Anaokulu öğrencileri, eğitim öğrenim gördükleri 100. günlerini, okul binasında düzenlenen 100. gün Etkinliği’yle kutladı. Etkinliğe Okul Kurucu Müdürü Hamza Günaydın, okul öğretmenleri, öğrenci ve veliler katıldı.
EĞİTİM Haberi
FEN BİLİMLERİ’NİN MİNİKLERİ 100. GÜNLERİNİ COŞKUYLA KUTLADI

 

Bireysel ve Grup Çalışmaları Sergisi’nin açılışı ile başlayan etkinlik, öğrencilerin hazırladığı 100. gün şarkısı ile devam etti. Etkinlikte ayrıca Fen Bilimleri Koleji Anaokulu öğrencileri, okulun ilk gününden 100. gününe kadar yaptıkları çalışmaları ailelerine gösterdi. Program sonunda okul öğretmenleri, anaokulu öğrencileriyle birlikte 100. gün pastasını kesti.

Fen Bilimleri Koleji Kurucu Müdürü Hamza Günaydın: “Anaokulumuzda eğitim öğretimi, beyin temeli öğrenme modeline göre planladık. Öğrencilerimizin, öğrenmesinin daha etkin ve kalıcı olması için sunulan öğrenci merkezli yaklaşımı baz alıyoruz. Öğrencilerimize ezberlemek yerine, eğlenerek öğrenmelerini sağlayarak, bilgiyi anlamlı hale getirmeyi amaçlıyoruz. Fen Bilimleri Koleji olarak, öğrencilerimizi anaokulundan itibaren geleceğe hazırlıyor, onları 21. Yüzyıl yetkinlikleri ile donatıyoruz. İstiyoruz ki yarının büyükleri, yarının en büyükleri olsunlar” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: FEN, BİLİMLERİ’NİN, MİNİKLERİ, 100., GÜNLERİNİ, COŞKUYLA, KUTLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı