Haber Detayı
11 Ocak 2019 - Cuma 12:15 Bu haber 949 kez okundu
 
GAZETECİLERE MORAL
BGYC, 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü nedeniyle üyelerine moral gecesi düzenledi. Sanatçılar Bayram Kalkan ve Nesih Fidan, müzik resitali verdi.
- Haberi
 GAZETECİLERE MORAL

10 OCAK ETKİNLİĞİ

Batman Gazeteciler ve Yayıncılar Cemiyeti, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde üyelerini unutmadı. Önceki akşam Kültür Merkezi karşısındaki Cemiyet binasında üyeleri ile bir araya gelen BGYC’nin programı ilgi gördü. Batman Gazeteciler ve Yayıncılar Cemiyeti Başkanı Arif Arslan, sahadaki gazetecilere yönelik etkinlik düzenlediklerini ifade etti. Yeni yılla birlikte bir dizi eğitim ağırlıklı seminerler planladıklarını da belirten Batman Gazeteciler ve Yayıncılar Cemiyeti Başkanı Arif Arslan: “10 Ocak’ta sade bir etkinlik gerçekleştirdik. Etkinlikle yerel sanatçılarımızdan Bayram Kalkan ve Nesih ustanın müzik resitali, sahadaki emekçilere bir nebze olsun moral verdi. Amacımız birliktelik içinde hareket edip, mesleği en iyi şekilde yerine getirmektir. Ayrıca 10 Ocak’ta gazetecileri unutmayan ziyaret ve mesajlarıyla bizlere moral veren il yöneticileri ile STK temsilcilerine de teşekkür ediyoruz” dedi.

Özel günler ile Ramazan aylarında yaptığı çiğköftesi ile bilinen Süleyman usta, gazetecilere yönelik programda hazırladığı çiğköfteyle tam puan aldı. Halen Sanat sokağında mesleğini sürdüren Süleyman usta: “10 Ocak’ta gazetecileri unutmak olmazdı. Bu anlamlı günde gazetecilere özel bir çiğköfte hazırlamayı görev bildim. Gazeteciler gününü biz de kutluyoruz” dedi. Program, sanatçılar Bayram Kalkan ve Nesih Fidan’ın şarkılarıyla sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , GAZETECİLERE, MORAL,
Yorumlar
Haber Yazılımı