Haber Detayı
11 Haziran 2019 - Salı 11:27 Bu haber 1426 kez okundu
 
Gazetemiz kutlanıyor
Gazetemiz kutlanıyor
- Haberi
Gazetemiz kutlanıyor

 

İlimizin günlük ve güzide gazetelerinden OLAY Gazetesinin yeni yayım yılını tebrik eder, başta gazetenin çıkmasında emeği geçenler olmak üzere tüm çalışanları canı gönülden tebrik ederim.  Nice Yıllara OLAY Gazetesi

Halil EREN

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü

+++++++++++

NİCE YILARA OLAY

Batman’ın günlük ve başarılı gazetelerinden, OLAY gazetesinin yeni yayım yılını tebrik eder, gazetenin çıkmasında büyük emek sahibi olan Hüseyin SAKAR, Osman ARSLAN, Bulut KUTLU ve gazetenin her kademesinde görev yapanları tebrik ederiz.

BHA (Batman Haber Ajansı ve Gazetesi)

Osman SEYREK – Veysi ÇAM

+++++++++++++++

Ulvî bir meslek olan yerel habercilik alanında 'Objektif Bakış Gerçek Haber' sloganıyla yayınlarına devam eden Batman Olay Gazetesi'nin kuruluş yıl dönümünü kutlar; bu günlere gelmesinde emeği bulunan tüm çalışanlarını tebrik eder, nice başarılı yıllar dilerim.

Davut ŞAHİN

HÜDA PAR Batman İl Başkanı

+++++++++++++

Batman Basını’nın mihenk taşlarından biri olan Olay Gazetesi’nin kuruluş yıldönümünü kutlarken emeği geçen herkesi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

Mustafa Demir

TPAO Batman Bölge Müdürü

++++++++++++

Sn: Osman ARSLAN, Hüseyin SAKAR, Bulut KUTLU
 
2 Yıllık başarılı yayın yılını geride bırakarak 3. kuruluş yılına merhaba diyen, Batman Olay Gazetenizin kuruluş yıl dönümünü yürekten kutlar. Başta Gazete sahipleri Osman ARSLAN, Hüseyin SAKAR ve Bulut KUTLU  olmak üzere, Batman Olay Gazetesinin tüm çalışan meslektaşlarımı canı gönülden kutlar. Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Fazıl SEZER

 

Kaynak: (batman-haber) - batman olay gazetesi Editör: Batman Haber
Etiketler: Gazetemiz, kutlanıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı