Haber Detayı
27 Mayıs 2018 - Pazar 15:02 Bu haber 12399 kez okundu
 
HDP’den gövde gösterisi
HDP’den gövde gösterisi
GÜNDEM Haberi
HDP’den gövde gösterisi

 

 

HDP Batman Milletvekili adayları konvoy eşliğinde HDP Batman İl Başkanlığına kadar gelerek seçim lokaline kadar yürüyüş düzenledi. Çok sayıda kişinin katıldığı yürüyüş sonrası seçim lokali önünde adaylar birer konuşma yaptı. HDP Batman Milletvekili adayları Mehmet Rüştü Tiryaki, Feleknaz Uca, Necdet İpekyüz, Ayşe Acar Başaran ve Şükrü Baytar konuşamasın da Batman’da 5 Milletvekili çıkaracaklarını söyledi.

 

ADAYLARDAN AÇIKLAMA

 

Mehmet Rüştü Tiryaki:  “Herkes bilsin ki 24 Haziran çok önemli bir gündür.  24 Haziran Recep Tayyip Erdoğan’ın sonu olacak. Batman halkı hep öndeydi, bundan sonra da hep önde olacak” dedi.  Feleknaz Uca: “Batman 24 Haziran için hazırdır. Batman ‘Tamam’ diyecek. Batman’dan Edirne’ye kadar selamlarımızı Selahattin Demirtaş’a iletiyoruz. İçin rahat olsun. Batman 5-0 olacak” dedi. Ayşe Acar Başaran: “Değerli Batman halkı sizin sayenizde bugün başımız dik. Yine bize gösterdiniz ki dik duruşumuz sizin sayenizdedir. Yine bize gösterdiniz ki bu parti halkındır. Batman’dan tek ses olarak iktidara tamam diyeceğiz” diye konuştu.

Necdet İpekyüz: “Biz barış ve kardeşlik istiyoruz. Ne yapsalar da buradayız. Önümüz açıktır. Önümüz 5-0’dır” dedi. Şükrü Baytar: “İnanıyoruz ki 24 Haziran’da Batman halkı kral çıplak deyip tamam diyecek.  Batman bugün kendini gösterdi ki 5-0 yaparak bizleri meclise gönderecek” dedi.

 

 

++++++++++

Kaynak: Editör:
Etiketler: HDP’den, gövde, gösterisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı