Haber Detayı
13 Eylül 2018 - Perşembe 14:49 Bu haber 2340 kez okundu
 
HÜDA-PAR yerel seçime parti olarak girecek
Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Merkezi İlçe Başkanı Mehmet Şerif Durmaz, Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Yusuf Sever ve Seyfettin Oğuzhan gazetemize ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
 HÜDA-PAR yerel seçime parti olarak girecek

 

 

 

Ziyarette konuşan Başkan Durmaz, yerel basının her anlamda desteklenmesi gerektiğini belirterek, farklı düşüncelerin olabileceğini ve insanların düşüncelerine saygı gösterilerek toplumdaki sorunların en aza indirilebileceğini söyledi.

 

YEREL SEÇİME PARTİ OLARAK GİRECEĞİZ

 

2019’da yapılacak olan yerel seçimlere parti olarak gireceklerini belirten HÜDA PAR Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şerif Durmaz, ‘Belediyeler ideoloji yeri değil, hizmet yeridir. Halk hizmet görmelidir. Kısmet olursa belediyede halkımıza hizmetin en güzelini sunacağız. Hizmet bir lütuf değildir, halkın hakkıdır. Yerel seçimlere parti olarak gireceğiz. Ancak ittifaklara kapalı değiliz. İttifaklar için genel merkezimiz karar verme yetkisine sahip.

 

AYDIN GÖK İLE İLGİLİ TALEP VAR

 

Aday konusunda isimlerden çok partimizin düşüncesi ön plandadır. Batman Belediyesi Başkan Adayı olarak Aydın Gök ile ilgili tabi talepler var. Aydın Gök’ün yeniden aday gösterilmesi talebi var. Önümüzdeki süreçte ne olacağını hep birlikte göreceğiz.

 

PARTİ PROGRAMINDA DEĞİŞİKLİĞE GİDİLECEK

 

HÜDA PAR’ın 7 Ekim’de Olağan Kongresi var. Parti programımızda bulunan bazı maddeler hükümet tarafından gerçekleştirildi. Bizde parti programımızda bulunan ve gerçekleştirilen bazı maddelerin değiştirilmesi yönünde karar alındı” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , HÜDA-PAR, yerel, seçime, parti, olarak, girecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı