Haber Detayı
21 Ocak 2018 - Pazar 12:28 Bu haber 3994 kez okundu
 
KATİL ZANLISINA 2 KEZ MÜEBBET
Batman’da 12 Nisan 2017 tarihinde bir araç içerisinde bulunan iki çifti öldüren katil zanlısının iddianamesi hazırlandı. Zanlıya ‘kasten öldürmekten’ iki kez müebbet hapis cezası isteniyor.
GÜNDEM Haberi
KATİL ZANLISINA 2 KEZ MÜEBBET

 

İDDİANAME HAZIRLANDI

Batman’da 12 Nisan 2017’de takip ettikten sonra Kozluk Karayolu’nun 10. kilometresinde önünü kestiği otomobile ateş açıp emlakçı Süleyman Gültekin’i (30) ve sözlüsü öğretmen Seren G.’yi (26) öldüren katil zanlısı Mehmet Latif A.’ya ilişkin iddianame hazırlandı. Batman Cumhuriyet Başsavcılığı tarafında düzenlenen iddianame Batman 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nce kabul edildi. Yargılama Batman 1. Ağır Ceza Mahkemesinde devam ederken ilk duruşma 3 Mart 2018 tarihinde görülecek.

KAN DONDURAN İFADELER VERMİŞTİ

Katil zanlısının ilk savcılık ifadesinde suçunu itiraf ettiği öğrenildi. Latif A., “Pişman değilim, dışarıda ve yol kenarlarında içki içen ve kadın arkadaşlarıyla uygunsuz gördüğüm kişilere tahammülüm yok. Yakalanmasaydım başkalarını da öldürecektim. Batman merkez Gültepe Mahallesi’ndeki parkta da bir-iki keşif yaptım. Yakalanmasaydım orada birkaç kişiyi daha öldürecektim” diyerek kan donduran bir ifadelere yer vermişti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KATİL, ZANLISINA, 2, KEZ, MÜEBBET,
Yorumlar
Haber Yazılımı