Haber Detayı
06 Şubat 2018 - Salı 16:22 Bu haber 1513 kez okundu
 
MADALYA KÜRSÜSÜ PETROLSPORA AİT
​ Antalya’ da yapılan Yürüyüş Olimpik Deneme Türkiye Şampiyonasında Petrolspor rüzgarı esti. 6 Türkiye şampiyonluk madalyası ile ilimize dönen Kırmızı-Beyazlı ekibin teknik heyeti ve sporcuları yönetim kurulu tarafından tebrik edildi.
SPOR Haberi
MADALYA KÜRSÜSÜ PETROLSPORA AİT

 

​2 Kategoride müsabakalara katılan Kırmızı-Beyazlı ekip 2 Türkiye Şampiyonluğu, 2 Türkiye ikinciliği ve 2 Türkiye üçüncülüğü elde etti. U-16 erkekler kategorisinde Hayrettin Yıldız şampiyon olurken, Mazlum Demir ikinci ve Murat Güda ise 3 olduğu belirtildi. U-16 kızlar kategorisinde ise Pınar Tutal’ın Türkiye şampiyonu olurken, Emine Ceylan ikinci ve Şükran Ayaz’ın ise 3 olduğu açıklandı.

​Batman Petrolspor Atletizm Takımı Baş Antrenörü Ümit Kemal Pişkin “Ara tatili iyi geçirerek günde çift antrenman ile Olimpik Yürüyüş Türkiye şampiyonasına hazırlanmıştık, iki kategori de istediğimiz sonuçları alarak 6 madalya almış bulunmaktayız. Planlı ve istikrarlı bir çalışmanın sonunda elde edilen büyük başarıdan dolayı sporcuları tebrik ediyorum.Milli takım seçmeleri ve yürüyüş ligine hazırlıklarımız devam etmektedir. Bize bu imkânları sağlayan TP Genel Müdürlüğümüze ve Petrolspor Kulübümüze teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MADALYA, KÜRSÜSÜ, PETROLSPORA, AİT,
Yorumlar
Haber Yazılımı