Haber Detayı
04 Aralık 2017 - Pazartesi 08:11 Bu haber 3020 kez okundu
 
Narkotimlerden uyuşturucu operasyonları
Narkotik Şube Müdürlüğü parklarda, açık alanlarda, ağaçlık alanlarda ve metruk binalarda uyuşturucu madde kullanan ve bulunduran şahıslara karşı operasyonlar düzenledi.
ASAYİŞ Haberi
Narkotimlerden uyuşturucu operasyonları

 

Uyuşturucu madde ticaretinin yapıldığı tespit edilen bir ikamete Narkotim ekiplerince operasyon düzenlendi. Uyuşturucu ticareti yapıldığı değerlendirilen ikametin kapısının evde bulunan şahıslarca açılmaması üzerine kapı koçbaşı ile kırılarak içeri girilip evde bulunan 3 şahıs tarafından camdan dışarı atılmaya çalışılan ve evde satışa sunmak üzere paketlemesi yapılan toplam ağırlığı 25.5 gram gelen (70) paket Metaamfetamin maddesi ele geçirildi. Yakalanan 3 şüpheli şahıs İl Emniyet Müdürlüğnde tamamlanan işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edildi.

Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklama: “Uyuşturucu-uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden, bu suçları işleyerek ekonomik ve haksız kazanç elde eden, ticaretini yapmaya çalıştıkları uyuşturucu-uyarıcı maddeleri pazarlamaya çalışmak suretiyle geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi zehirlemeye ve hayattan koparmaya çalışan suç örgütleri, örgüt üyeleri, sokak satıcıları, maddeleri temin eden ve nakleden veya bu suça her ne sebep olur ise iştirak eden şüpheliler ile Müdürlüğümüz tarafından en etkin şekilde ve kararlılıkla mücadeleye devam edilecektir” denildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Narkotimlerden, uyuşturucu, operasyonları,
Yorumlar
Haber Yazılımı