Haber Detayı
05 Ekim 2017 - Perşembe 08:46 Bu haber 2837 kez okundu
 
Oryantasyon Etkinliği
Batman Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesince düzenlenen oryantasyon (uyum) etkinliği Batman Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlendi.
EĞİTİM Haberi
Oryantasyon Etkinliği

Etkinliğe Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, Batman Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yüksel Birinci, akademik personel, idari personel ve öğrenciler katıldı.

            Düzenlenen etkinlikte bir konuşma yapan Batman Üniversitesi Rektörü Aydın Durmuş öğrencilere üniversite imkanlarından söz ederek başarılar diledi. Batman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yüksel Birinci fakülteye yeni başlayan öğrencileri tebrik ederek: “Oryantasyon programı üniversite öğrencileri için vazgeçilmez bir etkinliktir. Bu program çerçevesinde fakültemiz öğrencilerini kutluyor, başarılar diliyorum.” dedi.

Batman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yüksel Birinci oryantasyon etkinliklerinin bundan sonraki dönemlerde de gelenekselleştirilerek devam edeceğini bildirdi. Yapılan konuşmalar sonrasında canlı müzik ve öğrencilere aşure dağıtımıyla program sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Oryantasyon, Etkinliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı