Haber Detayı
07 Haziran 2018 - Perşembe 18:02 Bu haber 1851 kez okundu
 
Özdemir köyleri ziyaret etti
AK Parti Batman 1. Sıra Milletvekili Adayı Ziver Özdemir, Gercüş ilçesine bağlı köy ve kasabaları ziyaret ederek vatandaşlardan 24 Haziran’da yapılacak seçimler için destek istedi.
GÜNDEM Haberi
Özdemir köyleri ziyaret etti

 

Gercüş ilçesine bağlı köy ve kasabaları ziyaret eden Özdemir, AK Parti hükümetinin 16 yıllık yapmış olduğu hizmetleri örnek göstererek 24 Haziran’dan sonra milletin desteği ile hizmetlerinin devam edeceğini köy sakinlerine aktardı.

 

“YAŞLILARIMIZ BİZİM DEĞERLERİMİZDİR”

 

Köy ve ilçe sakinlerine kısa bir konuşma yapan Milletvekili Adayı Özdemir, “Allah’ın izniyle 24 Hazirana kadar durmadan İlçe ilçe, köy köy, ev ev çalmadığımız kapı sıkmadığımız el kalmayacak ve hakkın davasını batıla karşı en iyi şekilde anlatacağız İnşallah. Çocuklarımızın geleceği için, memleketin en ücra köşelerine hizmet etmek için var gücümüzle çalışacağız. Yaşlılarımız iktidarımız öncesinin acılarını, üzüntülerini, kıtlıklarını, hayatın çekilmez kuyruklarını tüm zorluklarıyla çok iyi biliyor ve şimdilerdeyse ülkedeki huzurun, bolluk, bereketin nimetleriyle yüzleri gülüyor. İnşallah biz, bu huzur, bolluk ve bereket ortamını 24 Haziran’dan sonra da devam ettireceğiz. Onun için durmak yok yola devam diyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Özdemir, köyleri, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı