Haber Detayı
02 Ekim 2017 - Pazartesi 13:52 Bu haber 3206 kez okundu
 
Pazarcıdan WhatsApp sipariş hattı
Batman'da mahalle pazarlarında tezgah açarak, sebze ve meyve satan Ekrem Gök, WhatsApp üzerinden durum mesajları paylaşarak, müşterilerinden sipariş alıyor.
GÜNDEM Haberi
Pazarcıdan WhatsApp sipariş hattı

Gök, birçok müşterisinin çalıştığı için pazara gelemediğini belirterek, bu sayede isteyenler için ürün ayırdığını ifade etti.

Batman'da yaklaşık 10 yıldır mahalle pazarlarında sebze ve meyve satan Ekrem Gök, ticarette yaygınlaşan WhatsApp sipariş hattını kurdu. Sattığı ürünlerin video ve fotoğrafını çekerek, durumunda paylaşan Gök, vatandaşların talebi üzerine sipariş almaya başladı. Gök'ün birçok müşterisi, kendisine WhatsApp üzerinden ulaşarak sipariş veriyor. Gök, müşterilerinin talebi doğrultusunda hazırladığı ürünleri ya evlerine götürüyor ya da müşterilerinin gelip alması için ayırıyor.

"ÜRÜNLERİ GÖREREK GELİYORUZ"

Müşteri Alper Sacçı ise, Gök'ün paylaştığı video ve fotoğraflardan ürünleri görerek, pazara geldiklerini belirterek: “İşimiz olduğunda siparişlerimizi ürünlerinin en güzellerinden ayırıyor. Ben Adanalıyım, Batman'da bulamadığım sebze ve meyveleri burada bulabiliyorum. Adana'nın top patlıcanını sağ olsun bizim için getiriyor” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Pazarcıdan, WhatsApp, sipariş, hattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı