Haber Detayı
26 Şubat 2021 - Cuma 13:37 Bu haber 1157 kez okundu
 
POLAT: “BATMAN’IN ARTIK NORMALLEŞMESİ LAZIM”
Gelecek Partisi Batman İl Başkanı Abdulbaki Polat, esnaf ziyaretinde konuştu. Koronavirüs vakalarının Batman’da kötü durumda olmadığını belirten Polat, artık normalleşmeye geçilmesi gerektiğini söyledi.
GÜNDEM Haberi
 POLAT: “BATMAN’IN ARTIK NORMALLEŞMESİ LAZIM”

 

Gelecek Partisi Batman İl Başkanı Abdulbaki Polat, esnafı ziyaret etti. Kafeler, çay ocaklarını, restoranları ziyaret eden Başkan Polat hükümete çağrıda bulunarak şunları söyledi: “Esnaflarımız zor durumda. Kiralar ödenemiyor, çoğu iflas eşiğinde. Hükümete çağrıda bulunuyoruz. Kapalı olan kafeler, çay ocakları, pastaneler ve düğün salonlarının kontrolü bir şekilde açılmasını talep ediyoruz. Kapalı olan iş yerleri kontrollü ve kademeli olarak açılsın. Otobüs firmaları ve minibüsler kontrollü bir şekilde gerektiği kadar yolcu almaya başlasın.”

“DİĞER YERLER HINCA HINÇ DOLU”

Batman’da işlerin normalleşmesi gerektiğini söyleyen Başkan Polat, AK Parti kongrelerini işaret ederek, “Diğer ortamlarda insanlar hınca hınç doluyor ama iş yerleri kapalı. Batman’ın durumu iyi. En azından kentimizde sürecin normalleşmesini talep ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (batman-haber) - batman olay gazetesi Editör: Batman Haber
Etiketler: , POLAT:, “BATMAN’IN, ARTIK, NORMALLEŞMESİ, LAZIM”,
Yorumlar
Haber Yazılımı