Haber Detayı
01 Şubat 2018 - Perşembe 15:37 Bu haber 12716 kez okundu
 
Sason’dan Afrin’e bal ve cevizli sucuk gönderdiler
Batman’ın Sason İlçesi’ndeki vatandaşlar, Afrin operasyonuna katılan askerler için cevizli sucuk ve kara kovan balını Sason Jandarma Komutanlığına teslim etti.
GÜNDEM Haberi
  Sason’dan Afrin’e bal ve cevizli sucuk gönderdiler

Sağlık Sen Sason İlçe Temsilcisi İrfan Demir: “STK’larımız ve köylülerimizin hazırlamış olduğu ürünleri Afrin’e göndermek için burada bulunmaktayız. Biz de Sağlık Sen olarak elimizden ne geliyorsa ülkemiz ve devletimiz için her zaman buradayız. Yüce rabbim devletimizi ve askerimizi korusun” dedi.

Sason Kanaat önderlerinden Hüseyin Çelik: “Köylerimizde meşhur olan ceviz sucuk ve kara kovan balını köylüler ne kadar getirdiyse köy meydanında topladık. Sason Jandarma Komutanlığımıza teslim ettik. Türkiye hiçbir devlete hiçbir topluma zarar vermemiştir. Şuana kadar nerde bir mazlum varsa hep destekliyor” dedi.

Sason Toç Bir Sen İlçe Temsilcisi Mutalip Çelik ise: “Ordumuzun başlatmış olduğu Afrin Operasyonunu sonuna kadar destekliyoruz. Devletimize bayrağımıza ve ezanımıza karşı kurulan tüm örgütler ve bu örgütleri destekleyen kişilere karşı olduk ve bundan sonrada karşı olmaya da devam edeceğiz. Bugün sendika başkanları kanat önderleri ve köy halkı ile birlikte Afrin’deki kahraman Mehmetçiğimize cevizli sucuk ve hakiki kara kovan balı topladık ve sınırdaki kahraman Mehmetçiğimize göndereceğiz. Allah ordumuzu muzaffer eylesin” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , , Sason’dan, Afrin’e, bal, ve, cevizli, sucuk, gönderdiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı