Haber Detayı
05 Ekim 2017 - Perşembe 08:40 Bu haber 2378 kez okundu
 
VALİ DENİZ’DEN GENÇLERE SÜRPRİZ ZİYARET
‘Şehirler ve Kültürler Yörelerimiz’ projesi kapsamında Mardin iline çıkarma yapan 3 gezi kafilemiz ile Batman Valisi Sayın Ahmet Deniz ve eşi Sayın Olcay Deniz hanımefendi sürpriz bir şekilde Mardin’i gezen gençlerle karşılaştılar. Vali Ahmet Deniz ve eşini karşılarında gören gençler son derece heyecanlandı.
EĞİTİM Haberi
VALİ DENİZ’DEN GENÇLERE SÜRPRİZ ZİYARET

Bir süre gençlerle sohbet eden Vali Ahmet Deniz ve eşi Olcay Deniz hanımefendi,  kafilenin başında bulunan yetkililerden gezi hakkında bilgi aldı. Ardından gençlerle uzun bir süre sohbet edip hatıra fotoğrafı çeken Vali Deniz ve eşi, Mardin’de katıldığı DİKA programına katılım sağladı.

“MARDİN’İ İLK KEZ GÖRENLER VAR”

Gezi programı kapsamında Batman Valisi Sayın Ahmet Deniz ve eşi Olcay Deniz hanımefendinin kendilerine tesadüfen yaptığı ziyaretten dolayı son derece mutlu olduklarını belirten İl Müdürü Halil Eren, gençler arasında ilk kez Mardin’i görenlerin olduğunu söyledi. Eren; “Gezilerimiz 3 ilimize aralıksız devam ediyor. Merkez ve ilçelerimizdeki gençlerimizle Mardin, Elazığ ve Şanlıurfa’yı gezmeye devam edeceğiz. Hedefimiz bize verilen süre zarfından en az 2 bin kişiyi gezdirmektir.” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: VALİ, DENİZ’DEN, GENÇLERE, SÜRPRİZ, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı