Haber Detayı
17 Kasım 2020 - Salı 17:00 Bu haber 2187 kez okundu
 
Vali talimat verdi: o ekip kuruluyor
Belediye birimlerini ziyaret ederek yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alan eden Vali ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, Belediye Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü ile İtfaiye Müdürlüğü birimlerinde incelemelerde bulundu.
GÜNDEM Haberi
 Vali talimat verdi: o ekip kuruluyor

 

BAŞKAN YARDIMCILARI EŞLİK ETTİ

Vali Şahin’in belediye birimlerine gerçekleştirdiği ziyarete Belediye Başkan Yardımcıları Adnan Yürük, Muzaffer Özkan ve Ali Osman Bilgili eşlik etti. Belediye Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürü Murat İşcan tarafından çalışmalar hakkında yapılan sunumun ardından Vali Şahin, belediye araç ve makinelerinin bakım ve onarımlarında kullanılan kaynakların verimli kullanılarak en düşük maliyetle optimal düzeyde iş gerçekleştirilmesi gerektiğine dikkat çekti.

“HAYATİ BİR ÖNEME SAHİP”

Daha sonra Belediye İtfaiye Müdürlüğüne geçen Vali Şahin, itfaiye biriminin güçlendirilmesi için personel ve araç takviyesinin yapıldığını, Batman Belediyesinin arama kurtarma ekibinin olmamasının büyük bir eksiklik olduğunu belirterek, arama kurtarma ekibinin en kısa zamanda kurulması talimatını verdi. Yangın ve afetlere anında müdahalede bulunan itfaiye biriminin hayati bir öneme sahip olduğunu belirten Vali Şahin, bu birime gerekli ehemmiyeti her zaman göstereceklerini vurguladı.

Kaynak: (batman-haber) - batman olay gazetesi Editör: Batman Haber
Etiketler: , Vali, talimat, verdi:, o, ekip, kuruluyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı