Haber Detayı
28 Eylül 2017 - Perşembe 12:42 Bu haber 4150 kez okundu
 
YARASALAR HER YERDE!
Batman Petrolspor'un cefakar taraftar grubu Yarasalar, Petrolspor’u hiçbir yerde yalnız bırakmıyor.
SPOR Haberi
YARASALAR HER YERDE!

 İstanbul, Siirt ve Antalya’dan sonra Erzin’de de takımlarını yalnız bırakmamak adına binlerce kilometre yol kat etmeye devam ediyor.

Taraflı tarafsız, herkesin takdirini kazanan Yarasalar Taraftar Grubu bu sezon Batman Petrolspor'un adının geçtiği her yerde bırakmamaya kararlı gözüküyor.

Önceki senelerde de bilindiği gibi deplasman yolculuğunda maddi sıkıntıdan bir tas çorbadan 6 kişi çorba içmişti. Yine otobüs sıkıntısından bazı taraftarlar otobüsün koltuk aralarında seyahat etmişti.

Sırf takımlarına olan sevgilerini pankart ile süslemek isteyen bu taraftar grubu gece gündüz çalışarak, uykularından, işlerinden feragat ederek el yapımı, göz nuru pankart yapmaktadırlar.

Seyircisiz maçlarda o apartman senin, bu apartman benim diyerek maçı izlemek için hayatlarını riske attılar.

Yeri geldi, Batman'a kendi takımlarını desteklemek için gelen rakip takım taraftarlarını en güzel şekilde ağırlamış, çiçeklerle karşılamışlardır.

Tribün liderleriyle yaptığımız görüşmede “Batman Petrolspor bizim için bambaşkadır, yensin ya da yenilsin; bizler her maçta 90 dakika boyunca nefesimiz tükenene kadar takımızı destekleyeceğiz. Batmanlı sporseverlerin de şehrin yegane profesyonel takımı Batman Petrolspor’u hiçbir zaman yalnız bırakmamalarını istiyoruz. Bu şehir bizim, bu takım bizim. Hep beraber bu takıma sahip çıkmalıyız.” Şeklinde konuştular.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YARASALAR, HER, YERDE!,
Yorumlar
Haber Yazılımı