Haber Detayı
28 Aralık 2017 - Perşembe 16:08 Bu haber 6614 kez okundu
 
Yaratıcı oyun grupları çocukların beğenisini kazandı
Belediye Park ve Bahçe Müdürlüğünde, tamamı hurdalık malzemeler ve kullanılmış lastiklerden yapılan çeşitli çocuk oyun grupları Atatürk Parkı’na monte edildi.
YAŞAM Haberi
Yaratıcı oyun grupları çocukların beğenisini kazandı

 

Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde bulunan Makine Mühendisi, Peyzaj Mimarı ve Marangoz ekibinin bir araya gelerek hurdalık malzemelerden yaptıkları çocuk oyun gurubu, yerleştirildikleri Atatürk Parkı’nda büyük küçük herkesin ilgisini çekti.

Eğlencenin, oyun oynamanın lüks ve pahalı bir maliyet gerektirmediğini göstermek ve geri dönüşüm ilkesi üzerinden hayal gücüyle nelerin başarılabileceğini gözler önüne sermek için böyle bir çalışmaya imza attıklarını belirten çalışmanın mimarları, neredeyse sıfır maliyetle birbirinden güzel eserler ortaya çıkardı.

Farklı konseptlerde oyun gurupları oluşturarak çocukların hayal dünyasını genişletmek ve Batman’a bir ayrıcalık kazandırmak istediklerini ifade eden Belediye Park ve Bahçe Müdürlüğü personellerinin, ortaya çıkardığı çalışmalar arasında Formula1, traktör, pedallı dönme dolap, motosiklet ve sevilen hayvan figürlerinden oluşan çeşitli oyuncaklar yer alıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yaratıcı, oyun, grupları, çocukların, beğenisini, kazandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı