Yazı Detayı
04 Haziran 2018 - Pazartesi 17:22 Bu yazı 5585 kez okundu
 
Batman’ın gözü kulağı Olay Gazetesi 1 yaşında
Bulut Kutlu
bulutkutlu72@hotmail.com
 
 

 

    Tarih 5 Haziran 2017 ve Batman Olay Gazetesi ilk sayısını çıkarak yayın hayatına başladı. İlk sayımızdan bu yana ilkeli, tarafsız ve doğru habercilik yapmak için değerli okuyucularımıza haberleri aktarmaya çalıştık.

**

    Saha çalışanları olarak ben Bulut Kutlu, değerli dostlarım Osman Arslan ve Hüseyin Sakar ile bir yıl önce Batman Olay Gazetesi’ni yayına koyup kamuoyuna haberleri paylaştık. Bir seneden bu yana zorluklar çektik ama bildiğimizden vazgeçmedik. Doğru olanı yazmaya çalıştık. Halka en güncel ve sağlıklı bilgi vermek için gerek araştırma gerek en hızlı bir şekilde haberleri aktarmaya çalıştık. Kendi şahsımda gazete çalışanlarını tebrik ediyorum.

**

    Batman Olay Gazetesi olarak Batman’ın sorunlarını asla es geçmedik. Bizim görevimiz halkı doğru bir şekilde bilgilendirmek ve doğru olanı yazmak. İlimizin her ne kadar sorunlar varsa yapılan güzel çalışmalara da değiniyoruz.

**

    Biz her zaman halkın gazetesi olmaya özen gösterdik. Ve halkın gazetesi olmak için de elimizden geleni yaptık. Önümüze çok engel koydular. Batman Olay Gazetesi ‘bir aya kadar kapanır’  diyerek iddiaya giren bile oldu. Ama hiç kimsenin tekelinde olmadık. Doğru bildiğimizden şaşmadık. Ne bir kurum ne de bir siyasi partinin gazetesi olduk. Tüm çabamız Batman için.

**

   Malum seçim dönemindeyiz. Siyasi partiler çalışmalarını sürdürüyor. Tek dileğimiz Batmanımızın daha güzel yerlere gelmesi. Hangi siyasi parti olursa olsun Batmanımız için elini taşın altına koyarsa biz her zaman yanındayız, aynı şekilde Batmanımız için yapılacak bir yanlışın da karşısındayız.  Hiçbir siyasi parti gözetmeksizin tüm partilerin haberlerine eşit mesafede yer veriyoruz.

**

    Batman Olay Gazetemiz birinci yayın yılını geride bıraktı. Bende buradan değerli okurlarımıza eğer varsa bir eksiğimiz bizi eleştirebilirsiniz. Ve bize aktarabilirsiniz. Tüm değerli takipçilerimize iyi okurlar diliyoruz. Bizi takip etmeye devam edin.

 

 

 
Etiketler: Batman’ın, gözü, kulağı, Olay, Gazetesi, 1, yaşında,
Yorumlar
Haber Yazılımı