Yazı Detayı
04 Haziran 2020 - Perşembe 17:21
 
Gazeteniz Olay 3 yaşında
Hüseyin Sakar
huseyinsakar72@gmail.com
 
 

Batman’da yayım hayatına başladığımız 5 Haziran 2017 tarihinin üzerinden tam olarak 3 yıl geçti. Bugün gazetemizin 3’üncü yayım yılını geride bırakarak 4’üncü yayım yılımıza merhaba demenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bundan tam 3 yıl önce çok zor şartlar altında değerli arkadaşlarım, dostlarım ve kardeşlerim Bulut Kutlu ve Osman Arslan ile Batman Olay Gazetesini kurduk.

Bu zorlu yolda birlikte yürüdüğümüz ve hiçbir baskı ve tehdide boyun eğmeden tek amacımızın sadece ve sadece gazetecilik yapmak olduğunu birçok kişiye gösterdik.

Dik duruşumuzla birlikte bu onurlu meslekte çok kısa sürede zirveye çıkmak bizleri de ziyadesi ile mutlu etti.

Batman Olay Gazetesi ailesi olarak ‘OBJEKTİF BAKIŞ, GERÇEK HABER’ sloganı ile çıktığımız bu kutlu yolda vatandaş odaklı haberlerle çok kısa bir sürede okuyucularımızın gönlünde önemli bir yer edindik.

Mutluyuz ve hala heyecanlıyız.

Gazetemizin ilk baskısını yaptığımız gün sanki daha dünmüş gibi. Ancak bugün 3’üncü yılımızı geride bırakarak 4’üncü yayın yılımıza girdik.

İlk günkü heyecanımızla siz değerli okuyucularımız için durmadan, yılmadan ve usanmadan çalışmaya devam edeceğiz.

3 yıl önce gazetemizi en kısa sürede kapatacağımız üzerine de iddiaya giren ve sözde gazetecilik yapanlara da buradan bir kapak daha gönderelim.

Bizler ilk günkü gibi hala birlikteyiz ve sizleri bu birlikteliğimiz ile kıskandırmaya devam edeceğiz.

 

 

 
Etiketler: Gazeteniz, Olay, 3, yaşında,
Yorumlar
Haber Yazılımı