Yazı Detayı
05 Haziran 2019 - Çarşamba 14:21 Bu yazı 690 kez okundu
 
OLAY’ı takip etmeye devam edin
Bulut Kutlu
bulutkutlu72@hotmail.com
 
 

 

Batman Olay Gazeteniz ikinci yılını geride bırakarak üçüncü yılına merhaba dedi. Batman halkına layık olmak için var gücümüzle çalıştık. Bundan sonra da Batman için Batman halkı için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Tarih 5 Haziran 2017 idi. Çok sevdiğim dostlarım kardeşlerim Osman Arslan ve Hüseyin Sakar ile bir yola girdik. Ve ilk sayımızı çıkardık. Üçüncü yıla girmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Halkımızın da desteğiyle bu günlere geldik. Doğru ilkeli tarafsız olduk. Halktan yana olduk. Batman ve Batman halkının kazanması için yazdık. Buradan belirtmek istiyorum. Bizi yalnız bırakmayan tüm halkımıza teşekkür ediyorum.

Her ne kadar yazıp çizsek de biz de insanız, hatalarımız eksiklerimiz olmuştur. Bilmeden kalp kırmış olabiliriz. Değerli okurlarımız varsa bir eksiğimiz lütfen bize yorum atın ve bize iletin. Tek amacımız Batman kazansın. Batman daha da gelişsin.

Sözü fazla da uzatmaya gerek yok. Halkımız ne yaptığımızı çok iyi görüyor. Kimsenin tekelinde olmadık. Halktan yana olduk, olmaya devam edeceğiz.

KALIN SAĞLICAKLA…

 
Etiketler: , OLAY’ı, takip, etmeye, devam, edin,
Yorumlar
Haber Yazılımı