Haber Detayı
23 Temmuz 2020 - Perşembe 18:11 Bu haber 652 kez okundu
 
BAMMED BASIN BAYRAMINI KUTLADI
24 Temmuz Gazeteciler Günü ve Basın Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayımlayan BAMMED Başkanı M. Salih Özcan “Meslektaşlarımın basın bayramını kutluyorum” dedi.
GÜNDEM Haberi
BAMMED BASIN BAYRAMINI KUTLADI

 

Batman Medya Mensupları Cemiyeti (BAMMED) Başkanı Mehmet Salih Özcan, 24 Temmuz Gazeteciler Günü ve Basın Bayramı münasebetiyle mesaj yayımladı.

Batman Medya Mensupları Cemiyeti (BAMMED) Başkanı Mehmet Salih Özcan verdiği mesajda “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’ dolayısıyla tüm meslektaşlarımın ve Batman’da faaliyette bulunan gazete, dergi, radyo, ajans ve televizyon temsilcileri ile zengin bir kadroya sahip olan değerli Batman basınımızın “24 Temmuz Basın Bayramını” kutlar, tüm basın mensuplarımıza çalışmalarında başarılar dilerim.” ifadelerini kullandı.

Kamuoyunu aydınlatmak için her ortamda her koşulda sorumluluk duygusu içinde toplumun haber alma özgürlüğü adına görevlerini yerine getiren meslektaşlarının görevlerinde başarılar dileyen Batman Medya Mensupları Cemiyeti (BAMMED) Başkanı Özcan; “Memleketimizin büyüyüp gelişiminde çok önemli bir yere sahip olan basının, halkı bilgilendirme, kamuoyu oluşturma gibi çok önemli işlevleri bulunduğunu biliyoruz” dedi. 

Meslektaşlarının görevlerini ifa ederken birçok sorunlarla karşılaştıklarını hatırlatan Özcan, meslektaşlarının haber yapacakları vakit ilgili kurumlardan istenilen düzeyde bilgi edinemediklerini üzüntüyle karşıladıklarını söyledi. Özcan; “Vatandaşların doğru ve objektif haber kaynakları olan basın mensuplarına yapacakları görevlerinde kamu kurum ve kuruluşların hassasiyet gösterip kamuoyunun doğru ve objektif bilgilendirilmesi adına basın mensuplarının işlerini kolaylaştırarak gerekli bilgi ve dokümanlarla destek sağlamalarını ümit ediyorum” dedi.

Kaynak: (batman-haber) - batman olay gazetesi Editör: Batman Haber
Etiketler: BAMMED, BASIN, BAYRAMINI, KUTLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı