Haber Detayı
04 Ekim 2017 - Çarşamba 13:57 Bu haber 4120 kez okundu
 
İŞ ADAMI ÇELİK’E PLAKET
Batman’ın saygın iş adamlarından ve Mezopotamya Otelinin sahibi M.Emin Çelik’e, sanata ve sanatçıya verdiği destekten dolayı MÜZSAN Genel Başkanı Ahmet Onurlu tarafından plaket ile ödüllendirildi.
GÜNDEM Haberi
İŞ ADAMI ÇELİK’E PLAKET

 

Otelde iş adamı Çelik’i makamında ziyaret eden Türkiye Müzisyenler ve Sanatçılar Federasyonu (MÜZSAN) Genel Başkanı Ahmet Onurlu, Batman’ın yerel sanatçılarına destek veren ender ve Saygın bir il olduğunu söyledi. Başkan Onurlu; “Batman’da Sayın M.Emin Çelik beyefendi gibi saygın iş adamlarının olması bizleri son derece mutlu etmiştir. MÜZSAN Batman İl Temsilciliğini kurduğumuz dönemden bu yana otelinin kapılarını sonuna kadar açarak bizlere her türlü konuda destek olmuştur. Buda sanata ve sanatçıya verilen değerin göstergesidir. Bizde yönetim kurulumuzla yaptığımız istişare toplantımızın ardından Sayın Çelik’e hizmet ve katkılarından dolayı plaket vermeyi uygun gördük. Kendisi de bunu kabul ettiği için teşekkürlerimizi sunarız.” diye konuştu.

“KONU BATMAN’SA GERİSİ TEFERRUATTIR”

Türkiye Müzisyenler ve Sanatçılar Federasyonu (MÜZSAN) Genel Başkanı Ahmet Onurlu’nun kendisine verdiği plaketten dolayı mutlu olduğunu belirten Mezopotamya Otelinin sahibi ve iş adamı M.Emin Çelik, ‘Konu Batman’sa gerisi teferruattır’ dedi. Çelik yaptığı açıklamada; “Bizler bu memleketin asil evlatlarıyız. Sanata, sanatçıya, spora, kültüre ve imkanlarımız ölçüsünde her alanda destek olma bizim asli görevimizdir. Önemli olan memleketine ve insanlarına faydalı olmaktır. Bizde bu denizde bir damla olabiliyorsak ne mutlu bizlere. Bizim tek sevdamız insanlık ve Batman’dır.” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İŞ, ADAMI, ÇELİK’E, PLAKET,
Yorumlar
Haber Yazılımı