Haber Detayı
08 Ekim 2017 - Pazar 10:55 Bu haber 2518 kez okundu
 
Rektör Durmuş, İİBF’nin yeni öğrencilerini tebrik etti
Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından Batı Raman Kampüsünde düzenlenen oryantasyon (uyum) etkinliğine katılarak, Batman Üniversitesi’ni tercih ettikleri için yeni öğrencileri tebrik etti.
GÜNDEM Haberi
Rektör Durmuş, İİBF’nin yeni öğrencilerini tebrik etti

 Etkinliğe Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş’un yanı sıra, Batman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yüksel Birincİ, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.          Oryantasyon programında konuşma yapan Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, öğrencilere Batman’ın ve Üniversite imkânlarından söz ederek üç hususa dikkat çekti.

 “ÖZGÜVENLİ VE DONANIMLI OLUN”

Durmuş, “aldığınız eğitim ve kültürle aklı hür, vicdanı hür, gençler olun. Kimseye kendinizi ve aklınızı kullandırmayın, aklınızı ve zekanızı bu milletin geleceği için kullanın.” dedi.  Batman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yüksel Birinci, fakülteye yeni başlayan öğrencileri tebrik ederek: “ Oryantasyon programı üniversite öğrencileri için vazgeçilmez bir etkinliktir. Bu program çerçevesinde fakültemize yeni başlayan öğrencilere öğrencilik süresince yaşayacakları, üniversitemiz kuralları, sosyal etkinlikler ve imkanlarımızdan bahsedilmiştir. Fakültemiz öğrencilerini kutluyor, başarılar diliyorum.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rektör, Durmuş,, İİBF’nin, yeni, öğrencilerini, tebrik, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı