Haber Detayı
24 Eylül 2017 - Pazar 08:38 Bu haber 2286 kez okundu
 
Uyuşturucu ele geçirildi
Durumundan şüphelenilen bir şahsın yapılan üst aramasında ve çevresinde yapılan kontrollerde bin 322 Gram Uyuşturucu Esrar Maddesi ele geçirildi.
ASAYİŞ Haberi
Uyuşturucu ele geçirildi

 

 

Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada: “Batman Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce ilimiz genelinde toplum sağlığını tehdit eden ve gençleri hedef alan uyuşturucu madde ticareti yaparak geçimini sağlayan şahıs ve şahıslara yönelik olarak planlı ve projeli çalışmalar yapılmaktadır.

                Narkotik Şube Müdürlüğü ekiplerimizce uyuşturucu madde kullanımı ve satışı yönünden riskli olduğu tespit edilen bölgelerde yapılan kontrollerde durumundan şüphelenilen (1) bir şahsın yapılan üst aramasında ve çevresinde yapılan kontrollerde 1322 Gram Uyuşturucu Esrar Maddesi ile uyuşturucu satışından elde edildiği değerlendirilen 495 Türk Lirası ele geçirilmiştir.

                Konu ile ilgili olarak gözaltına alınan şüpheli şahıs hakkında Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde İmal Ticareti suçundan adli işlem tesis edilmesinin akabinde şahıs adli mercilere sevk edilmiştir” denildi.

Kaynak: Editör: Batman Haber
Etiketler: Uyuşturucu, ele, geçirildi, Batman gazete, Batman haber
Yorumlar
Haber Yazılımı