Haber Detayı
05 Mayıs 2021 - Çarşamba 17:15 Bu haber 755 kez okundu
 
MÜSİAD’DAN 850 AİLE’YE GIDA YARDIMI
MÜSİAD Batman Şubesinden 850 aileye Ramazan yardımı yapıldı. Batman Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Batman şubesi tarafından ihtiyaçlarını karşılamak üzere 850 aileye 150 TL değerinde gıda kolisi ve Alışveriş çeki dağıttı.
GÜNDEM Haberi
MÜSİAD’DAN 850 AİLE’YE GIDA YARDIMI

 

 

MÜSİAD Batman Şube Başkanı Alaattin İraz, “her yıl geleneksel olarak Ramazan ayında yaptıkları gıda yardım kolisini dağıtımlarını bu yılda sürdürdüklerini söyledi. MÜSİAD üyelerinin katkılarıyla bu yıl 850 ailenin gıda ihtiyacını karşıladıklarını anlatan İraz, “Her Ramazan’da olduğu gibi bu Ramazan’da da ailelerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya çaba gösterdik” dedi.

Yeni tip korona virüs (Kovid-19) salgını dolayısıyla sokağa çıkmak kısıtlamasının da olduğunu aktaran İraz, “Bu kovid sürecinde sokağa çıkma yasağı söz konusu. Biz de bu işin bir ucundan tutarak ailelerimizin bir nebze de olsa ihtiyaçlarını karşılamayı hedefledik. Bu anlamda katkı sunan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Her bir gıda kolisinde 150 Liralık kuru bakliyat ve kuru gıda malzemesi bulunduğunu kaydeden İraz, ailelerin ihtiyaçları doğrultusunda yardım kolilerinin hazırlandığını ifade etti.

Kaynak: (batman-haber) - batman olay gazetesi Editör: Batman Haber
Etiketler: MÜSİAD’DAN, 850, AİLE’YE, GIDA, YARDIMI,
Yorumlar
Haber Yazılımı